98 درصد از بدن این مرد با مو پوشیده شده است

او با یک بیماری بسیار نادر به نام هیپرتریکوزیس به دنیا آمد که باعث رشد بیش از حد مو می شود. حتی صورتش در لایه ضخیم مو پنهان شده است. برخی از اعضای خانواده او نیز به این بیماری ژنتیکی معروف به نام سندرم گرگینه مبتلا هستند. در حال حاضر کمتر از 100 نفر در سراسر جهان به این سندرم مبتلا هستند.

لری، اهل سن برناردینو، کالیفرنیا، با وجود سال ها تمسخر، بالاخره یاد گرفت که پوست خود را دوست داشته باشد. او که قبلا یک بازیگر سیرک بود، اکنون می‌گوید پذیرفتن خود به عنوان پرکارترین فرد جهان به او احساس خاص بودن می‌دهد. او می گوید بسیاری از مردم در سراسر جهان این عارضه را ندارند. حدود شش یا هشت نفر هستند و لری پرکارترین آنهاست. او معتقد است که مدرن ترین مرد جهان بودن علاوه بر اینکه او را خاص می کند، باعث شهرت او نیز می شود.

اما احساسات خوب لری نسبت به خودش واکنش مردم را به سوالات عجیبشان تغییر نمی دهد. مردم اغلب از او می پرسند که آیا خارش دارد یا نه؟ لری می گوید که او هیچ تفاوتی ندارد و زندگی عادی دارد. خیلی ها از او در مورد وضعیت ذاتی اش می پرسند و برخی هم سوال غریبه ای می پرسند: «آیا می توانی با این شرایط زندگی کنی؟» پاسخ لری به آنها این است که او با وجود این تفاوت چاره ای جز ادامه زندگی ندارد.

ظاهر متفاوت او همسرش آلیسیا مارتینز را که در سال 2011 در حالی که به دنبال آپارتمان بود با او ملاقات کرد، نترساند. لری امیدوار است که داستان و شرایط او الهام بخش افرادی باشد که با بدن خود احساس راحتی نمی کنند. او ماجراهای زندگی خود را در کانال یوتیوب خود به اشتراک می گذارد. سه نفر دیگر از خانواده لری به مدت پنج نسل از این بیماری رنج می برند.

  اگر این زن ایرانی بود! ویدئو

دیدگاهتان را بنویسید