9 گل زدن برای پرسپولیس خوب نیست

568885 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، کروش برمک درباره برتری پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: بازی سختی برای پرسپولیس بود اما مهم ترین نکته کسب سه امتیاز بود که خوشبختانه این اتفاق برای شاگردان یحیی گل محمدی رخ داد. البته پرسپولیس در دیدارهای بعدی باید تهاجمی تری بازی کند چرا که زدن یک گل در هر مسابقه نمی تواند تضمین کننده پیروزی باشد.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به عملکرد خط حمله پرسپولیس در این فصل خاطرنشان کرد: پرسپولیس در 9 بازی 9 گل زده است و این آمار خوبی برای تیمی مثل پرسپولیس نیست. در تاریخ فوتبال ایران، پرسپولیس به عنوان تیمی تهاجمی شناخته می شود و هواداران از تیم خود انتظار بازی تهاجمی دارند. به نظرم پرسپولیس باید با دو مهاجم بازی کند، البته این نظر من است. پرسپولیس در خط دفاع و دروازه شرایط خوبی دارد اما باید هجومی این تیم قوی تر باشد.

برمک درباره عملکرد یورگن لوکادیا در پرسپولیس گفت: او یک مهاجم فریم است اما یک نفر باید کنارش باشد و اگر پرسپولیس با دو مهاجم بازی کند قطعا روی عملکرد لوکادیا تاثیر خواهد گذاشت. از طرفی این را هم باید بگویم که نقش هافبک های پرسپولیس برای گلزنی لوکادیا بسیار مهم است و باید این مهاجم را بیشتر در موقعیت گلزنی قرار دهند. اگر موقعیت خوبی برای گلزنی داشته باشد، کارش را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره بازی بعدی این تیم مقابل ملوان بندر انزلی گفت: درست است که نتایج خوبی نگرفتند اما پرسپولیس هرگز نباید ملوان را دست کم بگیرد. این تیم در انزلی خطرناک است و پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند.

  نفس های دریاچه ارومیه شمرده شد

منبع: تسنیم

پایان

دیدگاهتان را بنویسید