9 نفر از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان تقدیر شدند

575372 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز دانشگاه سمنان، صبح امروز مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با حضور تعدادی از مسئولان استانی برگزار شد که طی آن 9 نفر از پژوهشگران برتر این دانشگاه دانشگاه در گروه های آموزشی و دانشجویی متمایز بودند.

مهدی سلطانی فر پژوهشگر نمونه استان در گروه آموزش علوم پایه سمنان و دکتر یونس وکیل الرایه از دیگر نامزدهای این جشنواره در گروه آموزش علوم انسانی سمنان بودند.

همچنین در این مراسم از دو پژوهشگر برتر اداره گرمسار آقایان علیرضا ایزدبخش در اداره آموزش فنی و مهندسی و دکتر الهام دانایی در اداره آموزش کشاورزی تجلیل شد.

محمدتقی گودرزادی همچنین سرپرست استانی گروه آموزش علوم پزشکی از واحد شاهرود بود.

لازم به ذکر است: در جشنواره هفته پژوهش از مصطفی شطری، متین فراهانی و محمد اسکندری به عنوان پژوهشگران برتر بخش دانش آموزی تقدیر شد.

همچنین از سعید سهم، مدیر مسئول مجله پژوهشی سامانه اطلاعات جغرافیایی و برنامه ریزی و سنجش از دور (GIS) دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به دلیل تلاش در جهت ارتقای رتبه این مجله به رتبه A قدردانی شد.

بر اساس این گزارش مراسم اهدای جوایز پژوهشگران برتر استان سمنان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و فرهنگی آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد و طی آن از زحمات 25 پژوهشگر فرهنگی برگزیده نیز قدردانی شد.

سخنرانی مهندس عصار حسینی به عنوان نماینده صنعت، رونمایی از پوستر جشنواره مشترک (مسابقه صنایع دستی کویر)، رونمایی از سامانه مدیریت پژوهشی دانشکده، نمایش کلیپ عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و بازدید از نمایشگاه عصر امید بخش برخی از برنامه های اجرا شده در اولین شب استانی امید در سمنان بود.

  هر فکر و ساختاری که آزادی انسان را محدود کند شیطان است

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید