86 درصد مردم تهران واکسینه شده اند

523852 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز علیرضا زالی جمعه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان تهران با اشاره به اینکه این سومین هفته متوالی است که تهران شهرهای قرمز ندارد و شهرها بیشتر زرد هستند، اظهار کرد: ملارد و بهارستان نیز جزو شهرهای آبی هستند.

هال با بیان اینکه در 16 روز گذشته شهرهای نارنجی استان نیز زرد شده اند گفت: در استان تهران 12 درصد میزان بستری شدن و 17 درصد بیماران سرپایی کرونری هدف کاهش یافته است.

فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در تهران گفت: در حال حاضر وضعیت شهر تهران پایدار است اما نیازمند رعایت نکات بهداشتی است.

وی با اشاره به خطر جهش های جدید کرونری گفت: باید به مناطق غربی و شمال غربی ایران که ارتباط تنگاتنگی با اروپا دارند و با توجه به تجربه آلمان و اتریش در زمینه واکسیناسیون و عدم رعایت آن توجه ویژه شود. قوانین با پروتکل های بهداشتی باید بگوییم که ایدئولوژی های معمولی می تواند تجربه تلخی برای ما باشد، بنابراین پیروی از روش واکسیناسیون می تواند از شکل گیری موج های جدید در تهران جلوگیری کند.

فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران ادامه داد: تا صبح امروز 18 میلیون و 480 هزار واکسن در استان تهران تزریق شد و در مجموع 10 میلیون و 200 هزار واکسن اولین دوز و 8 میلیون نفر واکسن دریافت کردند. دوز اول و دوم و در مجموع 86 درصد از جامعه هدف در استان تهران دوز اول و 75 درصد هر دو دوز را تزریق کردند.

  واردات مبهم خودرو پس از 4 سال

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید