7 گل دیدنی مقابل رئال مادرید و منچسترسیتی

558180 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز؛ منچسترسیتی سه شنبه شب در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید رفت.

شاگردان پپ گواردیولا خیلی زود در 10 دقیقه ابتدایی بازی 2 گل به رئال مادرید زدند.

کریم بنزما ستاره مسلمان و فرانسوی رئال در دقیقه 33 با بدتر شدن شرایط منچستریونایتد برای رئال گلزنی کرد. این سیزدهمین گل کریم بنزما در لیگ قهرمانان اروپا برای رسیدن به روبرت لواندوفسکی بود. کریم همچنین در این فصل در تمامی رقابت ها 40 گل برای رئال به ثمر رسانده است. دی استفانو، پوشکانس، هوگو اسکانچس (2 بار) و رونالدو (8 بار) تاکنون 40 گل یا بیشتر برای رئال در یک فصل به ثمر رسانده اند.

نیمه دوم برای توفانی آغاز شد و این تیم خیلی زود می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند، اما ریاض مرز فرصت دیگری را گرفت و شوت زد اما فیل فودن در دقیقه 53 جبران کرد و با ضربه سر گل سوم را به ثمر رساند.

در حالی که هواداران سیتی و بسیاری از فوتبالدوستان فکر می کردند سیتی گل های بعدی را به ثمر می رساند، رئال در دقیقه 55 شاهد یکی از بهترین گل های فصل اروپایی وینیسیوس بود.

سیتی بر زمین مسلط شد و در دقیقه 73 موفق شد گل چهارم برناردو را به ثمر برساند و یک دقیقه بعد دوباره و مرز توانست به گل برسد اما ضربه او به بیرون رفت.

رئال گل پنجم را به ثمر نرساند و در بازی باقی ماند تا اینکه کریم بنزما در دقیقه 82 بار دیگر گلزنی کرد. او با آرامش خود را به نقطه پنالتی رساند.

  انگل Demodex چیست و چگونه درمان می شود؟

کریم شنبه شب در دیدار مقابل اوساسونا دو پنالتی را از دست داد اما این بار در حساس ترین بازی ممکن پنالتی خود را به ثمر رساند و با 14 گل در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد.

رئال با این شکست همچنان امید زیادی به بازی برگشت دارد.

دیگر دیدار این مرحله امشب بین لیورپول انگلیس و ویارئال اسپانیا برگزار می شود.

منبع: ایران پرس

دیدگاهتان را بنویسید