48 ساعت از پرسپولیس تا لوکادیا برای بازگشت به ایران

569468 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس بامداد امروز (دوشنبه) ایران را ترک کرد تا این تیم در آستانه دربی حساس پایتخت با شوک بزرگی روبرو شود. بر اساس اعلام باشگاه، لوکادیا به مدیران پرسپولیس اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی و بیماری همسرش مجبور به ترک ایران شد اما در نهایت مقاومت و تلاش مدیران پرسپولیس نتیجه نداد و این مهاجم ایران را ترک کرد.

بیشتر بخوانید:

لوکادیا در حالی تصمیم به ترک ایران گرفت که مدیران پرسپولیس معتقدند همسر این بازیکن مریض نیست و احتمالا دلایل دیگری هم برای خروج لوکادیا از ایران وجود دارد، دلایلی که مدیران پرسپولیس از آنها اطلاعی ندارند. برخلاف اخباری که روز گذشته منتشر شد، پاسپورت این بازیکن در اختیار باشگاه پرسپولیس نبود و لوکادیا پس از چند ساعت حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) سرانجام توانست ایران را ترک کند.

بر اساس نامه ای که وکیل لوکادیا به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده، این بازیکن درخواست 48 ساعت مرخصی اضطراری از باشگاه کرده و با وجود اصرار مسئولان باشگاه مبنی بر ماندن در ایران، از تغییر نظر خودداری کرده است. پرسپولیسی ها از لوکادیا خواستند که حداقل تا دربی صبر کند و سپس ایران را ترک کند اما این مهاجم در نهایت تصمیم به ترک ایران گرفت.

لوکادیا باید تا 48 ساعت آینده به ایران برگردد و اگر اتفاق دیگری بیفتد پرسپولیس از این بازیکن به فیفا شکایت خواهد کرد. در همان زمان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حق لوکادیا را نیز پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

  ارتباط بین تب و خطر بیماری کلیوی

دیدگاهتان را بنویسید