47 کشور در قیام های اخیر شرکت داشتند

سید علی یزدیها شامگاه پنجشنبه در جمع زائران مسجد الرضا (علیه السلام) شهرری اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان از سقوط نظام جمهوری اسلامی صحبت می کردند. و جان بولتن قبل از چهلمین سالگرد انقلاب موضوع سقوط ایران را مطرح کرد و اکنون در چهل و سومین سال انقلاب با آخرین توطئه سعی در ایجاد بلاتکلیفی دارند.

وی با اشاره به اینکه 47 کشور و 11 سرویس جاسوسی در قیام های اخیر حضور فعال داشتند، تصریح کرد: کشورهایی از جمله عربستان، مصر، ترکیه، امارات و دستگاه های جاسوسی تمام توان خود را علیه ایران به کار گرفتند تا کار کشور تمام شود.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس افزود: از سال 2018 پرونده ایران از دست رژیم غاصب صهیونیستی گرفته شده و به آمریکا تحویل داده شده است که میلیاردها دلار برای شرایط فعلی هزینه کرده و به یک فرهنگ ترکیبی روی آورده است. جنگ سياسي و ديپلماتيك و با هدايت همه مواضع نظام را سرنگون كردند و جمهوري اسلامي را به وجود آوردند.

یزدی خواه گفت: دشمنان به دنبال بهانه ای برای ایجاد اغتشاش بودند و هدفشان بازگشایی مدارس و دانشگاه های مهر اول بود اما درگذشت مرحوم مهسا امینی باعث شد دشمنان به جمهوری اسلامی ایران حمله کنند و این تا زمانی است که بمب گذاری در کابل باعث کشته شدن 140 دختر نوجوان شد، اما سازمان های حقوق بشر در این مورد سکوت کردند و فقط در مورد ایران اظهار نظر کردند.

وی بیان کرد: در سال 1387 دشمنان از طریق انتخابات در کشور جریان ایجاد کردند و در آخرین روند با استفاده از نوجوانان و جوانان و تحریک آنها سعی در ملتهب کردن فضای جامعه دارند و مدارس و دانشگاه ها در حال آموزش هستند. زمینه ای برای نخبگان

  مهناز افشار عکس بدون روسری خود را به اشتراک گذاشت

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه سازمان های اطلاعاتی تعداد معترضان در کشور را کمتر از 130 هزار نفر تخمین می زنند، گفت: بیش از یک میلیون تماس برای تجمع در فضای مجازی منتشر شده است و اگر به ازای هر تماس، یک نفر در یک لحظه تماس گرفته شود. قرار بود یک میلیون نفر در این میدان شرکت کنند و در نهایت 130000 نفر در سراسر کشور شرکت کردند.

یزدیها با اشاره به تحریم ها ادامه داد: ایران بیماران پروانه ای و واکسن کرونا را به امضای FATF گره زد اما از اینترنت رایگان صحبت می کنند زیرا هدف دشمن نفوذ در فضای مجازی و رسانه ای است.

وی با دست کم گرفتن آخرین تحولات گفت: ما در شرایط کنونی در حال شناخت تجهیزات نظامی هستیم و آمریکا در حال رفتن به غرب است که این ناشی از پیش بینی امام راحل و مقام معظم رهبری در مورد شرایط کشور در دوران انقلاب و انقلاب است. شرایط فعلی.”

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی پیچ های سخت و حساسی را پشت سر می گذاریم افزود: نرخ بیکاری در کشور از 16 درصد در دولت قبل به 8.5 درصد و کارخانه هایی که تعطیل شده اند کاهش یافته است. به دلیل بدهی بانکی بازگشایی شدند.

یزدیه با اشاره به حمایت از تولیدات داخلی در دولت فعلی، گفت: در دولت گذشته به تولیدات کشاورزان ارزش گذاری نمی شد و گندم وارد می شد، اما در دولت فعلی 8 تن گندم به قیمت 800 میلیون تومان از تولیدکنندگان گندم خریداری شد. 11 هزار و 900 تومان و 10 میلیارد تومان نیز کشور 8 تن گندم از تولیدکنندگان داخلی گندم خریداری کرد.

  علت ریزش مو در عروق کرونر چیست؟

وی افزود: دولت به 31 استان سفر کرده و از پاسگاه های مرزی بازدید کرده و برای رفع مشکلات به دل مردم رسیده و ماهانه 15 هزار میلیارد از بدهی دولت قبل را پرداخت می کند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید