40 میلیون تن غله بر اساس قرارداد غلات صادر کرده ایم

560583 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که به قرقیزستان سفر کرده است، گفت: غرب اوکراین را به مستعمره خود تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:

رئیس جمهور روسیه در ادامه سخنان خود گفت: غرب قصد دارد با هر وسیله ای سلطه خود را حفظ کند و برای رسیدن به این هدف به تحریم و انقلاب های رنگی متوسل می شود. تلاش غرب برای حفظ سلطه خود، احتمال درگیری را در جهان افزایش داده است.

رئیس جمهور روسیه در ادامه سخنان خود گفت: ناتو به سرعت در حال گسترش است. تهدیدها در جهان به وجود می آیند و تغییراتی در جهت توسعه جهان چندقطبی رخ می دهد.

زلنسکی: جنگ علیه اوکراین یک اشتباه بزرگ و شرم آور برای جهان است

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی درباره آخرین رویدادهای جنگ در کشورش گفت: جنگ روسیه علیه اوکراین یک اشتباه بزرگ و شرم‌آور برای منطقه و جهان است.

بر اساس این گزارش، زلنسکی در ادامه سخنان خود بدون اشاره به موانع کشورش برای ازسرگیری مذاکرات با روسیه، افزود: جنگ روسیه علیه اوکراین باعث بحران جهانی غذا شده و کشورهای فقیر جهان در نتیجه آن آسیب دیده اند. در همین حال، تلاش های نظامی و دیپلماتیک ما در دستیابی به امنیت جهانی نقش داشته است.

وی در ادامه مدعی شد: تاکنون 40 میلیون تن غلات بر اساس قرارداد غلات صادر کرده ایم و درصدد هستیم در آینده 15 میلیون تن دیگر صادر کنیم. روسیه عمدا روند صادرات غلات و مواد غذایی به کشورهای مختلف جهان را کند می کند.

  شهریه دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه آزاد کمتر از دانشگاه های دولتی است/ تمایل دانشجویان عراقی به تحصیل در ارومیه

رئیس جمهور اوکراین همچنین از تلاش های ترکیه برای انعقاد توافقنامه صادرات غلات و مبادله زندانیان بین کیف و مسکو قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید