یک میلیون اعتراض در سایت حمایت معیشتی ثبت شد

در حالی که رئیس مجلس می گوید: «فقط یک دهم مردم درگیر دریافت یارانه نخواهند بود و دیون معوقه بازماندگان با تصمیم اردیبهشت ماه از محل یارانه پرداخت می شود»، تاکنون بیش از یک میلیون اعتراض به ثبت رسیده است. سایت پشتیبانی معیشت

در جریان اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به مدت 4 روز، یک میلیون و 50 هزار اعتراض در سایت حمایت معیشتی ثبت شد.

محسن زنگنه در جلسه علنی امروز (یکشنبه 26 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر همه مردم را مشمول یارانه مادام العمر بر اساس اعتماد به مردم قرار دهیم، تنها 2500 میلیارد تن به مبلغ پرداختی دولت اضافه می شود. به این ترتیب همه مردم یارانه دریافت می کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با حمایت از اجرای این طرح، با اشاره به اثرات مثبت این طرح برای اقشار پایین و دهک های جامعه، گفت: می یابد. همزمان با پرداخت این یارانه، تیم‌های پاسخگوی سوالات مردم در سامانه تلفنی مستقر شدند که با دو میلیون تماس و بازدید از محل در چهار روز اجرای طرح، اعتراض یک میلیون و 500 هزار نفر ثبت و در حال بررسی است.

دو میلیون تماس و یک میلیون اعتراض به قطع یارانه نشان می دهد که تعداد بیشتری از مردم از یارانه معیشتی محروم شده اند و هنوز مشخص نیست واقعا چقدر مشمول دریافت یارانه دولتی هستند.

در همین حال، بسیاری از مصرف کنندگان از کاهش یارانه خود گلایه کرده اند و می گویند هیچ کس پاسخگوی تماس آنها نیست. کاربران همچنین گزارش می دهند که سایت برای شکایت باز نیست.

  هواشناسی ایران / کاهش دما در نواحی مرکزی و سواحل شمالی کشور

دیدگاهتان را بنویسید