یک مرد 13 گلوله خورد

سردار محمد کنبری در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از اخذ وکالت از دادسرای شهرستان ایرانشهر تیمی از پلیس آگاهی برای رسیدگی به پرونده وارد عمل شدند.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با اخذ نیابت قضایی از دادسرای شهرستان ایرانشهر مبنی بر فرار قاتل فراری در شهرستان ایرانشهر، تیمی از پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی این پرونده قضایی مشخص شد این فرد شرور دارای چندین جرایم از جمله حمل سلاح سرد، سرقت مسلحانه خودرو و یک فقره قتل در پرونده خود است و تحت تعقیب مقامات قضایی است.

سردار قنبری تصریح کرد: ماموران شعبه جنایی پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را در یکی از روستاهای حاشیه شهرستان ایرانشهر شناسایی و آنها را محاصره کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: در این عملیات ماموران انتظامی متهم را که قصد فرار از صحنه را داشت دستگیر کردند و در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه به همراه مهمات و یک دستگاه خودرو پژو 405 مسروقه کشف کردند.

وی در ادامه گفت: متهم 25 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به قتل یک شهروند مهرستانی 31 ساله با شلیک 13 گلوله در تاریخ 2 اسفند 1400 و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کرد. و انگیزه وی این بوده که این قبال اختلاف خانوادگی قبلی بوده که متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است.

فرمانده انتظامی استان نیز امنیت مردم را خط قرمز پلیس می داند و تاکید می کند: پلیس بر اساس هماهنگی خوب مراجع قضایی نسبت به امنیت مردم هیچ ابایی ندارد و برابر است. به متجاوزین به جان و مال و ناموس و ناموس و حیثیت شهروندان که قانون با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

  جزئیات شاخص های رتبه بندی معلمان چیست؟

منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید