یک رهبر از زمانی که آمده فجایع معنوی را پاک کرده است

کیهان با حمله به منتقدان دولت سیزدهم نوشت: جریان اصلاحات به عنوان بنیانگذار تاریخ دولت روحانی و مقصر مشکلات کنونی، با بی اخلاقی به جای عذرخواهی از مردم، موضع طلبکار را به دست گرفت و موضوع را پاک کرد.

این توهین به شعور مردم است، کشور، رکورد افزایش شاخص فلاکت و… برای دولت سیزدهم، میراث با کارنامه 8 ماهه دولت اصلی مقایسه می شود.

در این میان رئیسی از همان ابتدا بدون لحظه ای تأمل و تأمل آستین های خود را تنگ کرد و وارد میدان شد و با تلاش های مجدانه و جنگنده و شبانه روزی یکی یکی سعی کرد گره های گذشته را باز کند. حاکمیت فاجعه بار و اصلاح اوضاع آشفته کشور. و در چندین زمینه از جمله کنترل موفقیت آمیز سلاخی تاج از طریق واردات انبوه واکسن، افزایش فروش نفت بدون برجام و FATF و افزایش تجارت خارجی به 90 میلیارد دلار پس از 8 سال. تامین میلیاردها دلار ارز ترجیحی دارو و کالا نیازهای اساسی اقتصادی، دیپلماسی فعال اقتصادی، مدیریت میدانی موثر، اصلاح نظام توزیع اقلام اساسی و کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها در تامین نیازهای مردم، مشارکت فعال در اجلاس سران اکو و امضای توافقنامه مهم تبادل گاز و همچنین عضویت دائم در توافقنامه شانگهای … نیز حاصل شد. دستاوردهای ملموس و قابل توجه

  طب سنتی / نوشیدنی مناسب در هنگام آلودگی هوا -

دیدگاهتان را بنویسید