یک آمریکایی بر اثر واکسن فایزر درگذشت

بر اساس گزارش های جدید منتشر شده توسط پزشکان آمریکایی، آزمایشات پس از مرگ یک مادر 36 ساله یک سال بعد نشان داد که او پس از دریافت واکسن تاج فایزر فوت کرده است.

به گزارش ایندیپندنت، یک آزمایش پس از مرگ روی بدن داون وودریج قبلا شکست خورده بود، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که مرگ غیرمنتظره او 11 روز پس از اولین واکسن کورسا فایزر احتمالاً نتیجه بوده است. واکسیناسیون بود.

جسد والدریج در ژوئن گذشته توسط برادرش در خانه اش پیدا شد.

پزشک معالج گفت پرونده پزشکی این زن 36 ساله تأیید می کند که او اولین واکسن خود را علیه کووید 19 در 4 ژوئن دریافت کرده است.

سوخویندر گاتائورا، پاتولوژیست، به پزشکی قانونی گفت که بدنش در زمان مرگ سالم بود و گزارش سم شناسی هیچ نشانه ای از مصرف الکل یا مواد مخدر را در سیستم او در آن زمان نشان نداد. تنها نکات ذکر شده التهاب قلب، مایع در ریه و لخته کوچک در ریه او بود.

وی گفت: ممکن است این زن با واکسن مشکل داشته باشد. به نظر من این محتمل ترین دلیل است. داون احتمالاً 19 نفر را در پاسخ به حمله کووید از دست داد.

سم شناسی و معاینات پس از مرگ او پس از مرگ وی انجام شد و در ابتدا غتاوارا، پزشک قانونی گفت که نمی تواند علت مرگ داون را بیان کند و یافته های پس از مرگ او نامشخص است. اما اکنون آزمایش‌ها نشان می‌دهد که او ممکن است بر اثر واکسن فایزر و میوکاردیت حاد مرده باشد.

  هادی عامل غمگین است

دیدگاهتان را بنویسید