یکی از بهترین اقدامات امسال بودجه است

556721 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سید جواد حسینی کیا، نماینده مردم سنگر و نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن درباره مهم ترین رویداد سیاسی دهه 1400 گفت:. تمرکز روی جایی است که منجر خواهد شد. آنچه در ذهن مردم است این است که نمی توان به اروپایی ها و آمریکایی ها بدون ضمانت اعتماد کرد. مورد دوم جنگ روسیه و اوکراین است. این اتفاقات اخیر ذهن ها را به خود مشغول کرده است. نکته سوم اینکه وزارت صمت قیمت گذاری کالاها را با عنوان قیمت تولیدکننده آغاز کرده است. این می تواند یک رویداد مهم در کشور باشد و رقابت عرضه را ایجاد کند. اما چون پیوست رسانه ای نبود، هنوز دیده نشده است.

حسینی کیا همچنین مهمترین اقدام مجلس در سال 1400 را بیان کرد: به نظر من این یکی از مهمترین و بهترین اقدامات در بحث بودجه است. نظر مجلس و دولت در مورد بودجه امسال این است که بودجه را واقعی می بینند. خصوصاً با فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند در بانک ها تکلیف انجام ندهید، واقع بینانه تر به نظر می رسد. اعداد او به واقعیت نزدیک تر به نظر می رسد. با توجه به شرایط خاصی که در کشور داریم یکی از اتفاقات مهم فروش نفت است که کار بسیار مهمی است و رشد خوبی هم دارد. ثبات قیمت ارز یکی از اتفاقات خوبی است که در ماه های اخیر رخ داده و نوید اقتصاد مقاومتی پایدار را به ما می دهد.

نماینده مردم سنگر در پاسخ به این سوال که مصوبات و اقدامات مجلس تا چه اندازه با انتظارات و رضایت مردم همخوانی دارد، گفت: قطعا با انتظارات مردم همخوانی داشت. اما ممکن است انتظارات برآورده نشده باشد. زیرا واقعیت ها مقداری متناسب نیست و بودجه کشور محدود است و توقعات بالاست. در گذشته کارهای زیادی انجام شده است. الان نسل عوض شده و مردم توقعاتی دارند که در بودجه نمی گنجد. به همین دلیل باید هزینه های دولت و دولت کاهش یابد تا بتوانیم به حوزه توسعه و معیشت مردم توجه بیشتری داشته باشیم.

  قیمت لباس مدرسه چقدر است؟

نایب رئیس کمیسیون صنعت با تبریک سال نو گفت: به نظر من وحدت رمز موفقیت کشور زیر پرچم ولایت است و در بحران ها و چالش ها با این کشتی الهی به ساحل امن رسیده ایم. این وحدت را حفظ کند.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید