یارانه نقدی/یارانه نکات برجسته در هیچ استانی قطع نمی شود

به گزارش مستقل آنلاین؛ مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان با بیان اینکه یارانه نقدی در هیچ استانی کاهش نمی یابد افزود: با توجه به تاکید وزیر محترم رفاه اجتماعی این طرح برای یارانه بگیران اجباری نیست و می توانند از آن برخوردار شوند. مزایای پس از اعلام رسمی

حمید فرداد، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایران (فارا) با بیان اینکه دولت برای اجرای سیاست های حمایتی خود نیازمند بستر فنی جامع و یکپارچه است، گفت: تشکیل شبکه اعتباری ملی بر اساس سیاست های عدالت محور مردمی. بخش دولتی به عنوان بستری مناسب برای مدیریت و توزیع تمامی اعتبارات حمایتی بر اساس هر کد ملی را در دستور کار قرار داد.

فرداد گفت: یکی از کاربردهای این سامانه اجرای طرح کاتالوگ محصولات الکترونیکی است که هم اکنون در استان هرمزگان در حال اجراست.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ایرانیان شکوفایی در تشریح اهداف این طرح گفت: دولت به منظور تقویت تغذیه سالم خانوارها با اعتبار یارانه ای امکان خرید کالاهای اساسی را یک ماه زودتر برای آنها ایجاد می کند. این امر با حمایت از سبد غذایی خانوارها منجر به اجرای این سامانه در کشور و حوزه مربوطه می شود.

وی گفت: این فرصت پس از اطلاع رسانی رسانه ملی و استانی برای کل جامعه یارانه ای استان هرمزگان فعال می شود و نیازی به اقدام نیست.

فرداد با بیان اینکه هرمزگانی ها می توانند با مراجعه به فروشگاه های مجاز از این اعتبار برای خرید اقلام ضروری استفاده کنند، افزود: خرید اقلام ضروری به صورت نقدی و اعتباری است یعنی مبلغ مشخصی از قیمت کالا توسط یک نفر پرداخت می شود. اعتبار تخصیص داده شده.خریداران باید مابقی مبلغ را با کارت بانکی یا نقدی پرداخت کنند.

  درخواست اروپایی ها برای بازگشت به پایتخت هایشان

مدیرعامل شرکت ایرانی رفاه با تاکید بر اختیاری بودن شرکت در این طرح و استفاده از این اعتبار، گفت: استفاده از اعتبار از طریق تمامی کارت های بانکی به نام سرپرست خانوار و برای کالا امکان پذیر خواهد بود. در طرح گنجانده شده اجباری است و خرید نشان تجاری نیست و افراد می توانند از گروه کالایی اعلام شده و از هر برند دلخواه خرید خود را انجام دهند.

وی بیان کرد: شرکت در این طرح برای فروشندگان اجباری نیست و چهار فروشگاه مواد غذایی، لبنیات، پروتئین و زنجیره ای می توانند برنامه شما (فارا) را نصب و از طریق سایت sfara.ir در این طرح ثبت نام کنند.

فرداد با بیان اینکه یارانه نقدی در هیچ استانی کاهش نمی یابد، افزود: با توجه به تاکید وزیر محترم رفاه اجتماعی این طرح برای یارانه بگیران اجباری نیست و پس از اعلام رسمی می توانند از مزایای آن استفاده کنند./باشگاه از خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید