گل محمدی و کادرفنی مقصر نیستند/ مصدومیت سیدجلال تکان دهنده بود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است کمبود چهره های کارآمد و تاثیرگذار در این فصل بزرگترین عاملی است که پرسپولیس را از جام حذفی کرده است.

ناصر ابراهیمی مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی پرسپولیس مقابل سپاهان که منجر به شکست سرخپوشان شد، گفت: پرسپولیس در این دیدار خوب بازی نکرد و با اشتباهات و ناهماهنگی های سه خط خود نتوانست نتیجه لازم را مقابل سپاهان کسب کند.

وی تاکید کرد: در این دیدار دفاع از انسجام لازم برخوردار نبود تا اینکه شاهد هماهنگی خوبی در خط هافبک بودیم و به این ترتیب مهاجمان در جریان بازی تغذیه نشدند. در نهایت تیم پرسپولیس مقابل سپاهان ناکام ماند تا پرسپولیس در این دیدار به اهداف خود دست یابد.

ابراهیمی با اشاره به رویداد ویژه این دیدار خاطرنشان کرد: مصدومیت سیدجلال هم برای پرسپولیس در این دیدار بد بود. ابراهیمی البته در دقایقی که در زمین حضور داشت بازیکن موثری بود اما تجربه حسینی می توانست شرایط را برای پرسپولیس تغییر دهد که با مصدومیت و جدایی اش از تیم تنها چند ثانیه بعد از اولی شوک بزرگی برای این تیم بود. هدف

سرمربی پرسپولیس سال ها در دفاع و حمایت از کادر فنی گفت: یحیی مربی خوبی است و مربیان و دستیاران خوبی دارد که برای موفقیت پرسپولیس در این فصل زحمات زیادی کشیده اند. دلیل اصلی ناکامی پرسپولیس در کسب عنوان قهرمانی، بازیکنان ضعیف و ناکارآمدی بود که در این فصل در پرسپولیس حضور دارند. برخی از بازیکنان اصلا در حد و اندازه تیم نبودند و در طول فصل گل محمدی و کادرفنی اش مدت زیادی را روی نیمکت بسته بودند تا در لحظات حساس نتوانند به تیم کمک کنند.

  گل محمدی چه زمانی از خریدهایش رونمایی می کند؟ -

دیدگاهتان را بنویسید