گلزن پرسپولیس به ذوب آچان می رسد

566380 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای نمایش قابل قبول در ابتدای لیگ برتر برای فصل پیش رو نشان از ایجاد تغییراتی در ترکیب این تیم دارد.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی نه تنها با ورود و خروج بازیکنان از لیست پرسپولیس مواجه است، بلکه باید غیبت چهار بازیکن در ترکیب خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت مقابل ذوب تحمل کند. آچان.

بیشتر بخوانید:

امید عالیشاه به دلیل محرومیت انضباطی نمی تواند بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را ببندد و از این رو کمال سگاده نیا گزینه اول کاپیتانی این تیم در اصفهان خواهد بود.

همچنین وحدت حنان اف و حامد پاکدل قطعا نمی توانند پرسپولیس را در سفر به اصفهان همراهی کنند. وحید امیری به دلیل عمل جراحی کمر همچنان مدت هاست دوران نقاهت را می گذراند و تا پایان شهریور نمی تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

اما بازگشت میلاد سرلک، هافبک ملی پوش این تیم به همراه مهدی عبدی به تمرینات گروهی باعث آرامش بیشتر گل محمدی شده است. کمبود مهاجم در لیست فعلی باعث شده تا کادر فنی روی گلزنی عبدی تمرکز کند تا او را به عنوان اولین گزینه برای باز کردن دروازه ذوب آچان معرفی کنند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  با چه شرایطی دانشگاه های تهران بازگشایی می شوند؟ -

دیدگاهتان را بنویسید