گفته بودم حسین زاده پدیده می شود

558883 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مجید نامجو مطلق درباره شرایط استقلال بعد از بازی با سپاهان و اینکه آیا کسب 4 امتیاز توسط پرسپولیس، قهرمانی را برای این تیم سخت کرده است، گفت: درست است که اگر اختلاف 6 باقی بماند، همینطور است. خیلی بهتر است، اما فوتبال است و قطعاً نمی‌توان همه بازی‌ها را برد. در مسابقات بعدی بیشترین امتیاز را کسب کنید.

وی که پیش از این در پست هافبک استقلال بازی می کرد در ادامه به ارائه خط هافبک این تیم گفت: به نظرم مهدی مهدی پور و زبیر نیک نفس خیلی خوب کار می کنند و مهدی پور هم در دیدار مقابل سپاهان عملکرد متفاوتی ارائه کرد. درباره امیرحسین حسین زاده که اول فصل درباره او صحبت کردم و گفتم قرار است پدیده شود و این اتفاق افتاد و دیدید که بالاخره به تیم ملی راه پیدا کرد. امانوف هم بازیکن خیلی خوبی است و در کل اگر خط حمله و هافبک هماهنگی بیشتری داشته باشند می توانند گل های بیشتری بزنند.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره بازی این تیم با شهرهدرو افزود: استقلالی ها نباید به نام حریفان خود نگاه کنند و باید به عنوان تیم قهرمان عمل کنند و امیدوارم پرسپولیس که رقیب مستقیم استقلال است امتیاز از دست بدهد. . تیم هایی مثل شاه خودرو که آخرین امیدشان برای بقا در لیگ همین مسابقه است، با انگیزه می آیند اما نکته اینجاست که استقلال در خانه و با هواداران بازی می کند و امیدوارم پیروز شود و در نهایت بتواند در این فصل جام را بالای سر ببرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید