گسترش مهاجرت به انگلستان

533581 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، آماری که به تازگی در انگلیس منتشر شده نشان می دهد که تعداد بی سابقه ای از مهاجران و پناهجویان از دیگر کشورهای جهان وارد این کشور شده اند. اعلام شد که بیشتر افرادی که بین ژوئن 2021 تا ژوئن 2022 وارد بریتانیا شده اند از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا بوده اند. به طور دقیق تر، برای این بازه زمانی حدود 504000 نفر وارد انگلیس شده اند که نسبت به دوره قبل 331000 نفر افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، جی لیندوپ، مدیر مرکز مهاجرت بین المللی در سازمان ملی آمار و تحقیقات اقتصادی گفت: مجموعه ای از رویدادها در سراسر جهان بر الگوهای مهاجرت تاثیر گذاشته است، اما در مجموع روند مهاجرت به این کشور افزایش یافته است. محدودیت‌های مرتبط با کرونا، ورود اتباع هنگ‌کنگ که دارای پاسپورت برای ورود به بریتانیا بودند، و تایید ورود مهاجران و پناهجویان افغان و اوکراینی بیشترین نقش را در افزایش ورود مهاجران به بریتانیا داشته است. سال. دوره

بیشتر بخوانید:

به طور دقیق 39 درصد از مهاجران با پاسپورت دانشجویی و 21 درصد با پاسپورت کار وارد شده اند. علاوه بر ارقام مهاجرت قانونی، دفتر آمار ملی بریتانیا تخمین می زند که 35000 نفر به طور غیرقانونی از کانال مانش عبور کرده و وارد کشور شده اند.

سوئلا براورمن، وزیر کشور راست افراطی انگلیس که اکنون به همین دلیل تحت فشار است، اعتراف کرده است که دولت انگلیس در کنترل مرزها شکست خورده است.

در حالی که میلیون ها نفر در نتیجه تهاجم غیرقانونی آمریکا و انگلیس به عراق، افغانستان، لیبی و سوریه آواره شده اند، علاوه بر تخریب زیرساخت های این کشورها، به گفته سازمان های حقوق بشری، این کشورها هستند. حاضر نبودند بخش کوچکی از پناهندگان ایجاد شده توسط خود را بپذیرند، حتی همکاران افغان خود را که سال ها برای نیروهای نظامی و دولت بریتانیا در افغانستان کار می کردند، آوردند.

  قیمت خرید آپارتمان 50 متری در تهران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید