گزارش زنده / نفت مسجد سلیمان 0 – پرسپولیس 2

558303 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، پرسپولیس روزهای سختی را پشت سر می گذارد و با اینکه همچنان با قهرمانی برای استقلال می جنگد، اما هر نتیجه ای جز برد، آنها را به حاشیه می برد. مثل تساوی سه هفته پیش مقابل گلگوتا یا شکست هفته گذشته مقابل صنعت نفت آبادان که اگر اشتباهات مرگبار حامد لاک نبود، شاید عواقب دیگری نداشت. با این حال پرسپولیس و البته دروازه بانانش امروز بیش از هر زمان دیگری در 6 فصل اخیر مورد انتقاد قرار گرفته اند چرا که فاصله از بالای جدول پس از 6 سال حضور در بالای جدول که 5 سال قهرمانی را به پایان رساند، موردی است. نقطه. طرفداران این تیم را نمی پذیرد. پرسپولیسی ها علیرغم همه فراز و نشیب ها گفته اند که بی دغدغه قهرمان نمی شوند و تا هفته گذشته با استقلال رقابت خواهند کرد، بنابراین نباید فرصت افزایش 6 امتیازی فاصله خود با استقلال را در 9 هفته باقی مانده از دست بدهند.
حالا بعد از محرومیت پرسپولیس مقابل گل گهر با هدایت امیر گلنوی و شکست مقابل صنعت نفت با هدایت علیرضا منصوریان، سرمربی سابق آبی ها، استقلالی ها انتظار دارند محمود فکری به تیم سابقش در قهرمانی نفت مسعود سلیمان کمک کند. فکری اگر بتواند از پرسپولیس بهره ببرد، می تواند محبوبیت از دست رفته خود را بازیابد. بنابراین این دیدار علاوه بر کمک به نفت مسجد سلیمان برای ارتقای جایگاه خود در جدول، شخصاً به محمود فکری نیز کمک می کند تا جایگاه خود را در بین هواداران استقلال ارتقا دهد. با این درگیری ها پرسپولیس در دیدار قهرمانی با استقلال راهی جاده می شود که یک لایحه آبی است چون هفته آینده دربی برگزار می شود. گل محمدی نمی‌خواهد قبل از دربی تیمش ببازد، بنابراین نفت مسجد سلیمان هر چند در یک بازی خانگی مقابل پرسپولیس که دیگر نمی‌خواهد فرصتی را از دست بدهد، با مشکل مواجه خواهد شد.

  فراخوان ضد انقلاب برای اغتشاشات اصفهان

جمعه 20 اسفند

هفته بیست و دوم لیگ برتر

نفت مسجد سلیمان – پرسپولیس ساعت 18.

تیم داوری: علی صفایی – محمد جواد مداخ – محمد عطایی – یاسر همرنگ

ترکیب روغن مسجد سلیمان
علی محسن زاده، علیرضا داغاله، امین اسدی، میثم نقی زاده، حسن مرادی فر، محمدمهدی احمدی، محمد مشایی، مجید ایدی، مسلم مجامی، مهدی هاشم نژاد و محمد هورام الحسینی

ترکیب پرسپولیس
احمد گوهری، وحدت حنان اف، علی نعمتی، رامین رضایان، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، وحید امیری، شیرزد تمیرف

توضیحات گل

نفت MIS صفر – پرسپولیس یک (دقیقه 10: رضا اسدی): ضربه کرنر توسط خود ترابی با ارسال زیبای او همراه شد و رضا اسدی با یک ضربه سر مهارنشدنی دروازه حریف را شکست.

* دقایق حساس:

دقیقه 9: تعداد زیادی از سرخپوشان ترابی را در موقعیت شوتزنی قرار دادند و ضربه او به کرنر رفت.

دیدگاهتان را بنویسید