گزارش زنده / نساجی 0 – استقلال 0

557317 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، استقلال در دیدار مقابل نساجی با کسب پیروزی بدون باخت در هفته بیستم لیگ برتر، علاوه بر کسب پیروزی و کسب سه امتیاز برای تثبیت جایگاه خود در بالای جدول، به رکورد بی نظیر خود ادامه می دهد.

شاگردان مجیدی در 6 بازی اخیر خود در لیگ برتر پیروز شده اند و می خواهند اختلافات خود را با این تیم افزایش دهند و برای هفتمین برد متوالی و احتمالاً توقف پرسپولیس و ادامه مسابقات با سهولت بیشتری در هفته های اخیر تلاش کنند.

استقلال در این دیدار دو مدافع اصلی خود را به دلیل مشکلات سربازی در اختیار ندارد و بدون آنها باید به مصاف حریف برود.

از طرفی نساجی این روزها شرایط خوبی ندارد و در پنج بازی اخیر طعم پیروزی را نچشیده و در شرایطی نه چندان مساعد بدون باخت از لیگ برتر به دیدار لیدر می رود.
شاگردان ساکت الهامی که در این فصل از حضور در مازندران محروم شده بودند و در مشهد میزبان حریفان خود بودند، در بازی فردا و همچنین در دیدارهای قبلی خود در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان استقلال خواهند بود.

ترکیب استقلال:
سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف گلمی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، جعفر سلمانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یمگا و رودی

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیگی، سعید گلم علی بیگی، امیرمهدی جانمالکی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، حامد شیری، متین کریم زاده، مرتضی منصوری، اکبر صادقی، مسعود شجاعی و کریم اسلامی

  دیدار لیلا اوتادی و عسگر فرهادی + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید