گزارش زنده / منسوجات 1

561559 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، دو تیم آلومینیوم و نساجی در فینال جام حذفی کشور به نوعی شگفتی ساز هستند. این دو تیم پرتلاش با بالاترین شخصیت از همه مدعیان به فینال رسیدند و جالبتر اینکه دو تیم پرسپولیس و استقلال توسط این دو حذف شدند. آلومینیوم در حضور تماشاگرانش با ارائه فوتبالی عالی و شجاع پرسپولیس را حذف کرد و تیم مازندران هم در ضربات پنالتی در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی استقلال را حذف کرد. حالا حذفی های قرمز و آبی پایتخت برای جام قهرمانی می جنگند. دو تیم در اولین دیدار خود در هفته دهم لیگ برتر به تساوی رضایت دادند و حالا پیش از دیدار برگشت، در مهم ترین و تاریخی ترین بازی خود در فینال جام حذفی به مصاف هم می روند که برابری نمی کند. در این بازی این مسابقه اولین جام تاریخ باشگاهش را دریافت کرد.

ترکیب نساجی:
علیرضا حقیقی، حامد شیری، سعید بیعی، رضا جعفری، مرتضی منصوری، ایوب کلانتری، کریم اسلامی، مهرداد عبدی، حسن نجفی، شاهین طاهرهانی و مسعود شجاعی

ترکیب آلومینیوم:
حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده، محمد علینژاد، پوریا آریاکیا، محمدرضا آزادی، میلاد شیخ فاخردینی، اسماعیل شریفات و محمود قاعدرا

دقایق حساس:

دقیقه 4: اولین خطر برخورد با چارچوب را قائدرحمتی وارد کرد که توسط علیرضا حقیقی بازداشت شد.

دقیقه 22: اسماعیل شریفات با حرکت پای توپ به محوطه جریمه رسید و با یک پاس به بیرون، محمدرضا آزادی توپ را دریافت کرد که با برخورد به این مهاجم، تیر افقی دروازه واقعی به لرزه درآمد.

  برنامه برنامه های تلویزیونی مدارس سه شنبه 25 آبان ساعت 14:00 -

دقیقه 24: محمدرضا آزادی با ضربه ای خطرناک پشت محوطه جریمه دیرک باز هم دروازه نساجی را تکان داد.

دقیقه 31: ضربه ایستگاهی آزادی از فاصله حدود 25 متری به گل اول این دیدار تبدیل شد اما هاگیگی با واکنشی دیدنی مانع از گلزنی این مهاجم شد.

دقیقه 38: شوت محمدرضا آزادی بعد از یک ضربه کرنر واقعی از روی دروازه نساجی به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید