گزارش زنده / فولاد 1 _ استقلال 2

562874 خبر ناگهانی

به گزارش ورزشی ایسکانیوز، استقلال پس از چند هفته ناکامی در کسب قهرمانی قعرنشین لیگ را شکست داد و حالا با روحیه خوبی آماده بازی با تیمی است که در دو سال گذشته گریبان استقلال اهواز را گرفته است.
استقلال در دو بازی اخیر خود در آرنا استیلی مقابل میزبان شکست خورده است و تنها تیم بدون شکست لیگ امیدوار است این بار در اهواز نتیجه متفاوتی را ببیند.
بهترین سناریوی ممکن برای استقلال پیروزی این تیم مقابل فولاد است و در صورت همراه شدن با شکست پرسپولیس از سپاهان، شاگردان مجیدی می توانند به عنوان قهرمان لیگ از اهواز به تهران بازگردند. این اتفاق بسیار سخت اما ممکن است و باید دید آیا استقلال می تواند به دوران دو ساله خود در این شهر در اهواز پایان دهد یا خیر.

ترکیب فولاد:

شهاب گردان، عارف آغاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، وحید حیدریا، آرش رضاوند، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی، شیمبا

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، رافائل سیلوا، عارف گلامی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، کوین یمگا، امیرحسین حسین زاده و آرمان رمضانی.

کارت زرد:
زبیر نیک نفس (26) از استقلال

توضیحات گل:

فولاد صفر – استقلال یک (دقیقه 53: امیرحسین حسین زاده): حرکت خوب استقلال در سمت راست و اخراج صالح حردانی به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن با کنترلی دیدنی و ضربه ای بسیار زیبا و دیدنی توپ را به تور دروازه برخورد کرد و اولین گل مسابقه را به ثمر رساند.

لحظات حساس:

2 دقیقه: حرکت دیدنی حسین زاده از سمت چپ با ارسال این بازیکن به تیر افقی همراه بود و قبل از اینکه گین یامگا با دروازه خالی روبرو شود، عارف آغاسی به خوبی توپ را دفع کرد و یک ضربه کرنر انجام داد.

3 دقیقه: مهدی پور با ضربه بازیکن فولاد روی دروازه کرنر ارسال کرد که این بازیکن از کنار تیرک دروازه به روشی بسیار خطرناک توپ را راهی کرنر کرد.

8 دقیقه: حرکت خوب ابوالفضل جلالی از سمت چپ با ضربه این بازیکن همراه بود که با ضربه مدافعان فولاد راهی کرنر شد.

  تعیین تکلیف مشارکت در اجرای قطعات 2 و 9 جاده تربت - سنگان

24 دقیقه: شرایط برای فولاد چندان جدی نبود که حسینی به راحتی ضربه شیمبا را برد.

35 دقیقه: ضربه سر عارف آقاسی به راحتی توسط حسینی مهار شد.

37 دقیقه: بازیکنان فولاد با یک حرکت خوب از سمت چپ در موقعیتی قرار گرفتند که پس از یک انحنا توپ به سمت مقابل رفت که با ضربه زمینی شیری مهار شد.

دقیقه 39: ارسال خوب جلالی به سمت چپ دروازه با ضربه سر حسین زاده همراه بود که مدافعان فولاد توپ را دفع کردند.

42 دقیقه: کولیبالی با یک ضربه فولادی برگشت داده شد و توپ از پشت محوطه جریمه به جلالی رسید که این بازیکن از بالای دروازه به شدت شلیک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید