گزارش زنده؛ پرسپولیس 0-2 سپاهان

562875 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، در آخرین دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر پرسپولیس در هزار کیلومتری تهران و در شهر سیرجان میزبان سپاهان است. این بازی در زمینی بی طرف و بدون تماشاگر انجام می شود.

دو تیم پرسپولیس و سپاهان که در رده های دوم و سوم جدول قرار دارند چیزی برای از دست دادن ندارند و تنها پیروزی در این دیدار می تواند رضایت هواداران خود را جلب کند. نویدکی این دیدار را برای سپاهان مهمتر می داند و تلاش می کند در هفته های باقی مانده به رده دوم جدول برسد.

از طرفی پرسپولیس که نمی خواهد بیش از شش امتیاز از استقلالی پیشرو عقب بماند برای برد به میدان رفت.

پرسپولیس مقابل سپاهان

حامد لک، علی نعمتی، سیدجلال حسینی، علی شجاعی، رامین رضایان، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان، امید آلیسیا، شیرزد تیمیرفلیگ برتر | بیست و هفت هفته

سپاهان مقابل پرسپولیس

رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، دانیال اسماعیلی فر، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده، جلال علی محمدی، محمد کریمی، سروش رفیع، محمدرضا حسینی، سجاد شهبازاده، شهریار مهرگان

توضیحات گل

پرسپولیس 0 – سپاهان 1 (دقیقه 36: محمد نژاد مهدی): فشار سپاهان باعث شد دروازه لاک در رفت و برگشت فرو بریزد. ارسال نورافکن با شوت حسینی همراه شد و پس از مهار توپ، نژاد مهدی با یک سانتر دروازه را باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه 19: خوشبختانه پرسپولیس در این صحنه دروازه خود را باز نکرد. حرکت سریع سپاهانی ها به سمت راست باعث شوت مهاجم این تیم شد و مغانلو اخراج شد.

  گزارش زنده / کره جنوبی 1

دقیقه 27: موقعیت خوبی برای سپاهان به وجود آمد که ضربه حسینی مهار شد و در ادامه ضدحمله روی پرسپولیس شکل گرفت و ضربه از راه دور تمیروف به بیرون رفت.

دقیقه 27: موقعیت خوبی برای سپاهان به وجود آمد که ضربه حسینی مهار شد و در ادامه ضدحمله روی پرسپولیس شکل گرفت و ضربه از راه دور تمیروف به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید