گریه های التماس این زن رنگ دزدی بود! + عکس

چند روز پیش ماموران گشت نامحسوس در بلوار خیام مشهد زنی را مشاهده کردند که کودکی را در آغوش گرفته و از رانندگان درخواست کمک می کند اما آنچه پلیس به آن مشکوک است این است که مردی در کنار زن جوان در حال راه رفتن است. و داخل ماشین ها بمانید.

در همین زمان بود که ماموران به سمت مرد جوان رفتند اما او با مشاهده پلیس در حاشیه خیابان پارک سوار موتورسیکلت شد و به همراه زن جوان متواری شد. به همین دلیل مأموران کلانتری شفا به دستور سرگرد علی عمارلو (رئیس کلانتری) این زن و مرد را سوار بر موتورسیکلت تحت تعقیب و گریز قرار دادند و در پی استعلام مرکز فرماندهی انتظامی متوجه شدند موتورسیکلت دارای یک سابقه سرقت

به این ترتیب ماموران انتظامی قصد تیراندازی کردند اما برای نجات کودک و مادرش تیر مستقیم نکردند و سرانجام پس از طی مسافتی موتورسوار در محاصره پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. پس از انتقال متهمان در دایره تحقیقات پلیسی مشخص شد زوج جوانی هستند که از عروسک پارچه ای برای تحریک احساسات مردم استفاده می کنند. با وجود اینکه از این زوج چند صد هزار تومان وجه نقد کشف شد اما بررسی های تخصصی نشان می دهد آنها اقدام به سرقت خودروها کرده اند. به این ترتیب .. زن جوان حواس رانندگان کنار خودروها را پرت کرد و شوهرش نیز به نوبه خود کیف یا تلفن همراه وی را برداشت و با موتورسیکلت متواری شد.

آنها همچنین اعتراف کردند که گاهی زنی با همان عروسک بچه‌مانند کنار ماشین‌های پارک شده در خیابان می‌ایستاد تا شوهرش محتویات ماشین‌ها یا قطعات آن را بدزدد.

  سردار آزمون باید در زنیت بماند

گفتنی است مرد جوان که به حدود 20 فقره سرقت اعتراف کرد با دستور قضایی روانه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید