کی روش در بین مربیان شکست خورده جام جهانی به نقل از مارکا

جام جهانی فوتبال 2022 قطر شب گذشته وارد مرحله یک چهارم نهایی شد و کرواسی و آرژانتین با برتری مقابل برزیل و هلند به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

با حذف برزیل و هلند، سرمربیان این کشورها نیز از سمت خود استعفا دادند تا فهرست مربیانی که پس از ناکامی در جام جهانی از سمت خود کنار رفته اند، به روز شود.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» با انتشار گزارشی نام کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران را در فهرست مربیانی قرار داد که پس از حذف از جام جهانی، پست خود را ترک کردند. این در حالی است که کی روش پس از ناکامی با تیم ملی فوتبال ایران حتی عذرخواهی هم نکرد و بدون استعفا راهی کشورش شد.

به نوشته این روزنامه، لوئیس انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا، تیته سرمربی تیم ملی برزیل، فن خال سرمربی هلند، مارتینو سرمربی مکزیک، پائولو بنتو سرمربی تیم ملی کره جنوبی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران، مارتینز سرمربی بلژیک و اتو آدو سرمربی غنا از سمت خود برکنار یا استعفا کردند. در مسابقات قهرمانی جهان

در حالی که رسانه های بین المللی از کی روش در لیست مربیان بازنشسته پس از جام جهانی نام برده اند، فدراسیون فوتبال ایران هنوز در این باره شفاف سازی نکرده است.

کی روش پس از حذف ایران به تهران بازگشت و چند روزی با مسئولان فدراسیون رایزنی کرد. پس از آن راهی پرتغال شد و احتمالا منتظر تصمیم نهایی هیئت حاکمه فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری است.

  روحانی یزدی 13 فرزند دارد!

دیدگاهتان را بنویسید