کودک آزاری برای تحویل مواد مخدر!

در پی گزارشی مبنی بر کودک آزاری، بلافاصله این پرونده توسط مشاوران و کارشناسان اجتماعی پیگیری شد.

پیرزنی که نگران آینده نوه 12 ساله اش بود با چشمانی اشکبار در جمع مددکار اجتماعی کلانتری گفت: سال ها پیش عروس و پسرم به تریاک مبتلا شدند و به مواد مخدر صنعتی روی آوردند. و آینده آنها خاکستر شد.

در این شرایط آنها نتوانستند به گونه ای زندگی خود را تامین کنند که حتی چهار پسرشان آواره خیابان ها شدند. کار به جایی رسید که پسر و عروسم پنج سال پیش از هم جدا شدند و پسرم که به شدت به شیشه معتاد بود به تختخواب رفت و هنوز اطلاعی از زنده بودن او ندارم.

با کمک همسایه ها و خیران، کارشناسان اجتماعی وارد کار شدند و سه نوه ام را تحت پوشش قرار دادند که اکنون با کمک های اجتماعی زندگی می کنند و دوست دارند با والدین خود به زندگی عادی برگردند، اما عروس نوه کوچکم او را به مکان نامعلومی برد. تا او را به یتیم خانه نبریم.

خلاصه وقتی دوباره عروس و نوه ام را پیدا کردم هنوز در باتلاق اعتیاد سرگردان بود. او بارها برای فرار از چنگ این هیولای وحشتناک در مراکز ترک اعتیاد بستری شده است، اما بی نتیجه است و همچنان به مصرف مواد افیونی ادامه می دهد. الان هم نوه 12 ساله ام برای تامین هزینه اعتیاد مادرش به خیابان منتقل شده است. در این میان عروسم با مرد معتاد دیگری ازدواج کرد و صاحب یک دختر خردسال شد که سرنوشت نامعلومی برایش رقم خورد. با این حال، عروسم پسرش را زیاد اذیت می کند تا بیشتر کار کند و خرج اعتیادش را بدهد.

  آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو در سال 1401

عروس این زن سالخورده با حمایت مشاوران پلیس به مرکز ترک اعتیاد دولتی منتقل شد و آخرین پسرش نیز تحت نظر یک مددکار اجتماعی قرار گرفت تا شاید روزی اعضای این خانواده از هم گسیخته در کانون گرمی جمع شوند. از خانواده

دیدگاهتان را بنویسید