کنعانی دخالت برخی کشورهای غربی در امور کشور را محکوم کرد

565824 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، ناصر خانانی سخنگوی وزارت امور خارجه در این دیدار مواضع مداخله جویانه جدید برخی کشورهای غربی و مقامات آنها در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد و اظهار داشت: همانند نیروی انتظامی. “و برقراری امنیت عمومی” وظیفه دولت هاست. واکنش موثر و بازدارنده به هرگونه تخلف از قانون، ایجاد هرج و مرج و ایجاد ناامنی در جامعه نیز از وظایف بدیهی و ضروری دولت ها از جمله دولت است. جمهوری اسلامی ایران

بیشتر بخوانید:

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان افزود: جمهوری اسلامی ایران بر اساس قوانین و مقررات داخلی خود در راستای حفظ حقوق مردم، امنیت و نظم عمومی و پیشگیری از وقوع جرم عمل می‌کند و تاکید و تصریح می‌کند. شایستگی ذاتی در این زمینه

کنعانی افزود: دولت هایی که علیه خواسته های مدنی و مسالمت آمیز مردم کشورشان دست به خشونت می زنند و رسما و علنا ​​دستور سرکوب شدید معترضان را صادر می کنند، در اجرای قوانین کشور و صدور احکام، هیچ حرفی در عملکرد جمهوری اسلامی ایران ندارند. از طریق یک کانال کاملا قانونی برای مقابله با خشونت آشکار و حفظ نظم و امنیت عمومی کشور و مردم ایران.

کنعانی ادامه داد: مایه تاسف است که این دسته از کشورها از ابتدای حوادث اخیر در ایران، با مواضع متقلبانه سیاسی خود و همچنین با فراخوان های آشکار و غیر آشکار خود به مداخله جویانه، قوانین و مقررات بین المللی را نقض کرده اند. روش ها و با شعار حمایت از حقوق بشر یا حقوق زنان به خشونت علیه تمامیت ملت و امنیت ملی ایران دامن زدند و به آن دامن زدند و اکنون به عنوان خونخوار و نگران امنیت شهروندان ایرانی صحبت می کنند.

  حداقل دستمزد کارکنان در سال 1402; سقف افزایش حقوق چقدر است؟

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: بسیاری از دولت های اروپایی به دلیل تبعیت و همراهی با تحریم های ظالمانه و غیرقانونی آمریکایی ها به طور مستقیم و غیرمستقیم حقوق انسانی و قانونی و حتی حق حیات شهروندان کشورمان را زیر پا گذاشته اند. رژیم داروها و داروهای پزشکی علیه ملت ایران باعث کشته شدن بسیاری از شهروندان ایرانی شده است، افزود: خیانت این کشورها به مردم ایران بارها ثابت شده است و نمی توانند با نظام جمهوری اسلامی ایران کنار بیایند. در زمینه حمایت از حقوق مردم ایران.

کنعانی افزود: جمهوری اسلامی ایران ضمن به رسمیت شناختن حقوق مشروع مردم در انتقاد و اعتراض مسالمت آمیز و تعهد به رعایت حقوق شهروندان، تامین امنیت عمومی مردم را از وظایف اولیه خود می داند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان تاکید کرد: افکار عمومی مردم ایران هیچ گاه اقدامات برخی رژیم های اروپایی برای نقض حقوق بشر مردم ایران به ویژه زنان، جوانان و کودکان ایرانی را در عرصه های مختلف فراموش نخواهد کرد. میدانند و در این زمینه مسئولیت پذیر و مقید هستند و می دانند چگونه واکنش نشان دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید