کنایه مومنی از توافق صادقانه با پرسپولیس; ما هم مثل برخی تیم ها قول حضور در جام جهانی را نمی دهیم!

یکی از اعضای هیات مدیره استقلال با کنایه به باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده سعید صادقی گفت: ما استقلالی هستیم نه ملی پوش که قول سهمیه جام جهانی بدهیم.

محمد مومنی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی از استقلال گفت: به دلیل مشکلات خانوادگی فرهاد مجیدی درخواستی را از باشگاه مطرح کرد که با این درخواست موافقت شد؛ اما با توجه به مشکلات و مشکلات خانوادگی فرهاد مجیدی، وی درخواستی از این باشگاه داشت. البته دلیل جدایی مجیدی فقط مشکلات خانوادگی نبود. هر مربی یا بازیکنی که افتخاری دریافت می کند می خواهد پیشرفت کند. اماراتی ها می خواستند مجیدی را جذب کنند و فرهاد هم می خواست خودش را به کشور دیگری به چالش بکشد. این برای ما خوب نبود اما او تصمیم گرفت و ما می خواستیم آنها را راضی کنیم. قطعا در آینده می توانیم از تجربیات مجیدی استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال مبلغی از مجیدی یا امارانی دریافت کرده است، گفت: ما چیزی نگرفتیم و اجازه دادیم مجیدی به امارات برود.

مومنی در خصوص انتخاب ساپینتو گفت: آجورلو در بحث انتخاب مربی تجربه کافی داشت و به او اختیارات کامل دادیم. در نهایت با یک مربی خیلی خوب آقای ساپینتو آمدیم و توافق خوبی داشتیم. هیچ مربی نمی تواند موفقیت را تضمین کند، اما روند انتخاب درست بود.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه گفته می شود مبلغ قرارداد این مربی 450 هزار نفر است، تصریح کرد: مبالغ قرارداد در اختیار باشگاه و بخش خصوصی است. رقم قرارداد او زیاد نیست.

  چه زمانی انسان در مریخ زندگی می کند؟ آیا سفر به مریخ برای انسان خطرناک است؟

وی در پاسخ به این سوال که آیا جذب سعید صادقی بازیکن گل گهر منتفی است، گفت: تلاش می کنیم بازیکنان باکیفیتی به خدمت بگیریم و نقاط ضعف تیم را با بازیکنان ایرانی بپوشانیم. ما یک تیم مستقل هستیم و تیم ملی نیستیم که قول حضور در جام جهانی را بدهیم.

مومنی در پاسخ به این سوال که سایر تیم ها چنین قولی می دهند، تاکید کرد: حتما این قول را داده اند.

یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال که با این برنامه در ورزشگاه کانال پنج سیما صحبت می کرد، درباره صحبت های انجام شده با الکس نوری گفت: باشگاه با افراد زیادی مذاکره کرده اما خواسته های آنها برآورده نشده است. برنامه ما این بود که مذاکراتمان سودآور باشد نه یکجانبه. مربیانی که به این کشور می آیند باید افتخار کنند که به فوتبال ایران کمک می کنند و ما هم به آن کمک می کنیم. احترام باید متقابل باشد و استقلال باشگاه بزرگی است. قصد ما آسیب رساندن به تیم نبود.

وی در مورد شرایط وریا گفوری یادآور شد: این موضوع با سرمربی تصمیم می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید