کمک به سیل زدگان از اولویت های بانک توسعه تعاون است

مدیر یکی از شعب بانک تعاون توسعه سیستان و بلوچستان گفت:

حمایت از سیل زدگان جنوب استان از اولویت های بانک توسعه تعاون است و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شعب بانک توسعه تعاون سیستان و بلوچستان؛ محمدعلی محترم در حاشیه توزیع اقلام اهدایی بانک توسعه تعاون که با همراهی استانداران سیستان و بلوچستان همراه بود، گفت:

همدردی خالصانه با سیل زدگان یک وظیفه الهی، انسانی و سازمانی است و مساعدت، تسهیلات بانکی و حمایت و مساعدت دستگاه های دولتی می تواند نقش موثری در بهبود مجروحان و بازگشت آنها به زندگی عادی و ترمیم و بازسازی بحران داشته باشد. مناطق . .

وی از تلاش های داوطلبانه و جهادی اقشار مختلف اجتماعی و سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی برای مدیریت هر چه بهتر وضعیت مناطق سیل زده تقدیر کرد و خاطرنشان کرد: همچنین مسئولیت آگاهی از مسئولیت اجتماعی در حوادث طبیعی را بر عهده دارد.

عضو کارگروه اشتغال سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

بانک تعاون توسعه در چارچوب وظایف تخصصی و ایفای مسئولیت اجتماعی و انسانی و همچنین به منظور فراهم آوردن شرایط و تمهیدات لازم برای حمایت از آسیب دیدگان سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان، اقدام به تهیه برخی از موارد ضروری نموده است. موارد.

وی یادآور شد: فرصت کمک به مردم شریف و بزرگوار استان سیستان و بلوچستان در واقع جلوه عینی مفهوم شریف و ارزشمند تعاون و نوع دوستی و فرصتی برای التیام آلام و آلام اقوام در این استان است.

وی با اشاره به وضعیت سیلاب در جنوب استان گفت: انتظار مردم از مسئولان این است که همواره روحیه خادمی که نامش در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شده است را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهند. “

  مریخ نیز مانند زمین دارای چهار فصل است

مدیریت شعب بانک تعاون توسعه سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا اقلام مورد نیاز در قالب آب، کفش و برخی محصولات غذایی توسط این موسسه مالی تهیه و بین سیل زدگان توزیع شد. “

دیدگاهتان را بنویسید