کشف 272 کیلوگرم مواد روانگردان از عطاری

532782 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سردار حسین رحیمی در اجرای آخرین مرحله طرح مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ که صبح امروز در ستاد مرکزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ. -مواد مخدر پلیس مواد مخدر همیشه و در هر زمان و ساعتی با سوداگران مرگ مبارزه می کند و در عین حال قاچاقچیان غلات عمده و درشت را به خرده فروشان شناسایی می کند.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه نوزدهمین مرحله از اجرای طرح رعد است، گفت: در این طرح ماموران انتظامی چهار تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، شیشه، گل و … کشف و ضبط کردند. همچنین 177 قاچاقچی عمده مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند. از این افراد 19 دستگاه خودرو توقیف شد.

به گفته رئیس پلیس کلانشهر، 16 باند فعال در حوزه مواد مخدر نیز متلاشی شد. شناسایی و انهدام چهار آزمایشگاه مواد مخدر یا آزمایشگاه صنعتی پس از ساعت ها کار اطلاعاتی از دیگر اقدامات مهم پلیس در این مرحله از طرح ظفر است.

رئیس پلیس کلان شهرها درباره برخورد با پاتوق های مصرف و فروش مواد مخدر نیز گفت: در اجرای این طرح هفت بلوک در شهرستان های شوش، مولوی و هرندی که مراکز فروش مواد مخدر بودند، شناسایی و شناسایی شد. مهر و موم شده همچنین 19 قبضه سلاح سرد و غوغا از دست فروشان دستگیر شده کشف شد.

وی با بیان اینکه 17 طرح پاکسازی و پایش محورهای مواصلاتی منتهی به تهران اجرا شده است، گفت: در ماموریت های انجام شده در محورهای مواصلاتی به تهران، یک تن و 658 کیلوگرم انواع مواد مخدر در مبادی ورودی تهران کشف و ضبط شد. در این رابطه تعدادی قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

  وضعیت جاده / ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال

کشف 272 کیلوگرم مواد روانگردان از عطاری

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین با اشاره به اجرای طرح پایش آتاری گفت: در اجرای این طرح که با مشارکت پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس در اماکن عمومی انجام شد، از این اماکن بازدید و هشدارها و هشدارهای لازم را ارائه کرد. خوشبختانه اکثر صنوف ارتباط خوبی با پلیس دارند.

وی ادامه داد: در مجموع 272 کیلوگرم مواد روانگردان از قبیل قرص های لاغری، سیگار روغنی حاوی ماده مخدر شیشه توسط عطاری ها و فروشندگان مواد مخدر در پایتخت کشف شد. شهروندان باید مراقب باشند که با مواردی مانند کاهش وزن و … داروها … گمراه نشوند زیرا برخی از این داروها غیرقانونی و اعتیادآور هستند.

رحیمی در ادامه به تشریح چند مورد مهم پرداخت و گفت: قاچاقچیان مرگ قصد داشتند ده ها کیلوگرم مواد مخدر به ویژه شیشه را در پوشش سفالی، البسه و پرده با روشی پیچیده از تهران به اروپا منتقل کنند که انجام شد. توسط ماموران شناسایی شدند.”

رئیس پلیس کلانشهر در پایان تاکید کرد: کار پلیس با فروشندگان مواد مخدر و مرگ ادامه دارد و پروژه هایی مانند نگهبانی محله و ظفر و … اجرا می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید