کشف کالای قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در غرب تهران

562536 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سرهنگ علی ولی پور گودرزی توضیح داد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با اقدامات پیشگیرانه اطلاعاتی روز گذشته موفق به کشف لوازم آرایشی و بهداشتی سیار به ارزش 30 میلیارد ریال در چیتگر شدند.

وی گفت: پس از بررسی مشخص شد این کالا بدون سند، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه مشاغل شبانه به انبار مجتمع مسکونی منتقل و در انبار مجتمع مسکونی نگهداری می شود. “

بیشتر بخوانید:

این افسر پلیس با اشاره به اینکه کارآگاهان این انبار را پلمب کردند، افزود: 36075 قلم لوازم جانبی موبایل و 3229 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی کشف و یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده قاچاق کالا به مراجع قضایی معرفی شد.

این افسر پلیس با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 30 میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: ترویج فرهنگ مصرف کالاهای بیگانه موجب تخریب هویت و استقلال ملی و تامین نظم و امنیت و مقابله با هرگونه ناهنجاری و اخلال می شود. در تهیه توزیع کالاهای اساسی منزل همواره در دستور کار پلیس قرار دارد لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق یا انباشت کالا با شماره تلفن 02166747343 یا 099999871392 با پلیس تماس بگیرند.

انتهای پیام/

  کاهش سن تجربه جنسی به کمتر از 13 سال / ارتکاب جرم بدون انگیزه مالی از پیامدهای افسردگی در نوجوانان است.

دیدگاهتان را بنویسید