کشتارهای رسمی برای ایجاد اختلاف بین مردم ایران و افغانستان

معاون اجتماعی انتظامی فرماندهی انتظامی استان یزد خبر کشته شدن یک شهروند افغانستانی توسط دختر 14 ساله در استان را تکذیب کرد و گفت: به جایی نرسید.

سرهنگ محمدرضا مزیدی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا آفرودی اظهار داشت: در روزهای اخیر دست هایی برای ایجاد بدبینی و بی اعتمادی بین دو ملت ایران و افغانستان که دارای ریشه های تاریخی و فرهنگی مشترک هستند، دست به کار شده است.

وی گفت: در پی انتشار شایعاتی مبنی بر کشته شدن دختر 14 ساله ایزدی توسط یک شهروند افغانستانی در برخی شبکه های اجتماعی، صحت این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

به گفته وی، ساعت 14 روز دوشنبه ماموران نیروی انتظامی با مراجعه به منزل پدر این دختر به نام زهرا ضیایی، با این نوجوان و خانواده وی دیدار و فیلمی در این زمینه برای انتشار تکذیبیه منتشر شد. در فضای مجازی

سرهنگ مزیدی ادامه داد: نکته جالب در این زمینه این بود که این دختر حتی از شایعه ناپدید شدن و قتل خود اطلاعی نداشت.

معاون اجتماعی انتظامی فرماندهی انتظامی استان یزد از شهروندان خواست قبل از اطمینان از صحت سوالات مطرح شده اطلاعاتی را که مشاهده می کنند در شبکه های اجتماعی دیگران منتشر نکنند چرا که بخش قابل توجهی از شایعات این روزها در فضای مجازی اختلافات و مشکلات بین اتباع ایرانی و افغانی در حال گسترش است. قصد تقسیم جامعه

  مرگ کارگر جوان باعث اشک ریختن چشم همه یزد شد / او افسرده درگذشت + عکس

دیدگاهتان را بنویسید