کاهش مدت وام های وزارت علوم برای دانشجویان دانشگاه آزاد

556356 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: وضعیت پذیرش در خوابگاه های دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به ویژه مطلوب است. برای خواهران دانشجو اما هر زمان که نیاز به کمک این صندوق باشد آماده رفع مشکل هستیم.

وی افزود: بودجه لازم برای صرف غذا، سلف سرویس و سایر اقلام دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در اختیار ستاد مرکزی قرار گرفته است که امیدواریم در طول مسیر تامین و به دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل برسد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره وام های دانشجویی گفت: ادامه روند اخذ وام از وزارت علوم برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زمان بر است. تحویل مستقیم به دانش آموزان. اگر دانشجویی علاوه بر وام تحصیلی هر از چند گاهی به وام و کمک های دیگر نیاز دارد، با ارائه مدارک از دانشگاه این مشکل نیز حل می شود.

فرشید سلیمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: بیش از 15 هزار دانشجو در 541 رشته در استان اردبیل مشغول به تحصیل هستند که یکی از واحدهای اردبیل هستند و ما وظیفه داریم به آنها خدمات ارائه کنیم.

به گفته وی، دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر وام آموزش از صندوق اجتماعی وزارت علوم، علاوه بر شهریه، وام دیگری از طریق برخی بانک ها به دانشجویان اعطا کرده است.

سلیمی گفت: همچنین دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل دارای شش خوابگاه دانشجویی است که از این تعداد پنج خوابگاه در بلوک اردبیل و یک خوابگاه در واحد خلخال است که از این تعداد سه خوابگاه فعال و سه خوابگاه دیگر برای شهریور 1401 در حال آماده سازی است. .

  جوراب های رنگارنگ که از دوچرخه بافته شده اند

خبرنگار: علی انور

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید