کانادا بهترین گزینه ممکن برای یک بازی دوستانه بود

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از تقویت کادر فنی این تیم به زودی خبر داد.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان که پس از بازگشت به تهران برای دیدار به فدراسیون فوتبال رفته بود، درباره وضعیت خود پس از عمل جراحی که انجام داد، گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است. من چندین سال منتظر این عمل بودم، الان فرصت هست و با موفقیت انجامش دادم و مشکلی ندارم.

وی در خصوص دیدار خود در فدراسیون فوتبال با حمید استیلی گفت: در این جلسه درباره نحوه پیگیری روند آماده سازی تیم ملی برای اردوی بعدی بود. یکسری نکات مطرح شد و نظرات دوستان را شنیدیم. دیدار امروز فقط برای اردوی تیم ملی بود.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به صحبت هایی مبنی بر حضور دو دستیار خارجی در کادر فنی خود گفت: در این یکی دو روز بیشتر درباره کادر فنی ام صحبت خواهم کرد و این کادر تقویت می شود. “

فکر می کنم بهترین راه برای آماده شدن برای جام جهانی، رویارویی با کانادا بود. اسکوچیچ درباره بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کانادا گفت: این دیدار تدارکاتی هماهنگ بود و ما یک بازی دوستانه با این تیم خواهیم داشت.

وی گفت: اگر از من بپرسید که آیا از شرایط و تعداد پنجره های فیفا برای آماده سازی تیم ملی راضی هستم، می توانم صحبت کنم اما فقط این. ما دو پنجره فیفادی داریم که برای همه تیم ها یکسان است.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا از شرایط فعلی راضی است یا خیر، تصریح کرد: مقایسه ای با جام های جهانی قبلی وجود ندارد و این جام جهانی شرایط خاص خود را دارد.

  لحظه ای با بورس / شاخص 5000 واحد افت کرد

دیدگاهتان را بنویسید