کار با حجازی فر تجربه جدیدی بود/ جایگاه مهدی شبیه خورشید است

555153 خبر ناگهانی

روح الله زمانی بازیگر موقعیت مهدی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز در خصوص نقش خود در موقعیت مهدی گفت: این نقش یکی از مواردی بود که خیلی به آن علاقه داشتم و همیشه نقش هایی را دوست داشتم که هم سن و سال من هستند، بیایید بازی کنیم. و دریابید که کسانی که در آن زمان هم سن و سال ما بودند چه رنجی را متحمل شدند.

این بازیگر در پاسخ به چالش هایی که برای بازی در موقعیت مهدی داشتید، توضیح داد: از آنجایی که این فیلم با ژانر فیلم خورشید متفاوت بود، می توان گفت وارد عرصه جدیدی شدم و موقعیت جدیدی را تجربه کردم. این نقش دشواری داشت. اما چون به آن علاقه داشتم، خیلی سخت نبود.

وی در خصوص تفاوت کار با حجازی فر و مجیدی گفت: معتقدم هر گلی رایحه ای دارد و همانطور که گفتم کار با آن یکی از کارهای بی نظیر است. نکته مثبت کار با حجازی فر این است که تمام فکر و ذکرشان کار است. مطمئنم این فیلم شبیه فیلم خورشید است.

موقعیت مهدی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هادی حجازی فر محصول سال 1400 این فیلم نسخه سینمایی چهلمین جشنواره فیلم فجر بود. در واقع یک مینی سریال به سفارش تلویزیون است که به گفته تهیه کننده و کارگردان باید در قالب فیلم نمایش داده شود و سپس از تلویزیون پخش شود.

انتهای پیام/

  کنسرت هنرمندان افغانستان در تهران

دیدگاهتان را بنویسید