چگونه نام دنیز دایی وارد زبان ها شد؟ عکس های دختر علی دایی

دنیز دایی طی روزهای گذشته با انتشار عکس هایی در اینستاگرامش از سفر خود به ایران به دنبال کنندگانش خبر داد.

او ابتدا عکسی از خود در حال بازی بیلیارد با پدرش علی دایی منتشر کرد و سپس با انتشار فیلم هایی از حضورش در ویلای شمالی پدرش خبر داد.

عمو دنیز

او همچنین اخیرا با انتشار عکس خود در کنار درخت کریسمس خبرهای زیادی را به همراه داشته است.

دنیز دایی همسر اول علی دایی است. علی دایی پس از فوت پدرش در سال 1360 با دختری به نام مریم ازدواج کرد که از آشنایان نزدیک و صاحب یک دختر به نام دنیس است. اما در نهایت این ازدواج به طلاق ختم شد.

علی دایی و همسرش بر سر حضانت دنیز با هم اختلاف پیدا کردند و پرونده به دادگاه رفت. مشکل حضانت دنیز مدت هاست که ذهن مربی عمویم را درگیر کرده است. با این حال، دنیز از اخبار دور بود و برای مدت طولانی در حاشیه بود.

عمو دنیز

ماجرا از آنجایی شروع شد که علی دی در برنامه 90 به نام دخترش سوگند «نورا را نمی بخشم». اما مایلی سایرس پاسخ داد: بهتر است بگویم جان دنیز را نخواهم بخشید. بر همین اساس ماجرای همسر سابق علی دی مشخص شد.

علی دایی تاکنون دو بار ازدواج کرده است. این فوتبالیست معروف و آقای گل دنیا از همسر اولش یک دختر به نام دنیز و از همسر دومش مونا فروح آذری یک دختر به نام نورا دارند. اولین ازدواج علی دی در 25 سالگی بود که آقای گلر طلاق گرفت.

عمو دنیز

دنیز، دختر اول علی دایی، در دهه 70 به دنیا آمد و در ایران زندگی نمی کند. همسر اول علی دی پس از جدایی از این اسطوره راهی لندن شد و دنیز را با خود برد. دختر بزرگ علی دی در لندن بزرگ شد و با فرهنگ آن کشور بزرگ شد. او به طور جدی درگیر یک حرفه رقص است.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دختر علی دایی در اینستاگرام بسیار فعال است; بنابراین به دلیل فرهنگ و نوع پوششی که دارد، هر از چند گاهی حاشیه هایی در رسانه ها ایجاد می شود.

صفحه اینستاگرام عمو دنیز

صفحه اینستاگرام دنیز @ deniz_daei در دسترس عموم است و تا کنون بیش از 52450 فالوور دارد. او 49 پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که بیشتر آنها نحوه راه رفتن او، با دوستان یا کلاس رقص را نشان می دهد.

برای علی دایی

علی دایی در سال 1348 در اردبیل، مو به دنیا آمد. در سال 1366 در رشته مهندسی عمران در دانشگاه شریف پذیرفته شد، اما به دلیل فوتبال در دانشگاه رد شد. در همان سال در رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب پذیرفته شد و دو ترم به دانشگاه رفت. اما در سال 1367 مجدداً در آزمون ورودی شرکت کرد و این بار بدون انتخاب در رشته مهندسی متالورژی دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و در بهمن 1371 لیسانس خود را از همان دانشگاه دریافت کرد و در دانشگاه آزاد ادامه تحصیل داد. فوق لیسانس تربیت بدنی

دایی من متاهل است و دو دختر به نام های نورا و دنیز دارد. او اکنون در منطقه نیاوران تهران زندگی می کند و چندین شرکت بزرگ، چندین مغازه، یک کارخانه تولید پوشاک ورزشی را اداره می کند و عضو اتاق بازرگانی تهران است.

دایی علاوه بر لباس ورزشی به ساخت و ساز نیز می پردازد و در شمال تهران برج هایی ساخته است. علی دایی در زادگاهش گلستان (اردبیل) دبیرستانی به نام ابوالفضل دایی (پدرش) و چند مدرسه دیگر ساخت و از خیرین اردبیل به شمار می رود.

  حسن صیاد هدی از مدافعان حرم در تهران به شهادت رسید + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید