چگونه معلم زبان ایده آل را انتخاب کنیم؟

تقاضا برای معلمان آنلاین انگلیسی در دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا افزایش یافته و در نتیجه تعداد معلمان آنلاین در کشور افزایش یافته است. اما سوال بسیاری از زبان آموزان این است که چگونه معلم ایده آل خود را در این شرایط جدید پیدا کنند. در گذشته برای یافتن معلمان موفق کار بسیار ساده ای داشتیم و تنها با مراجعه فیزیکی به یکی از دفاتر مدرسه، لیستی از معلمان موفق را دریافت می کردیم و با بازدید از یکی از جلسات آنها در دوره آزمایشی، می توانستیم صلاحیت آنها را به درستی بررسی کنیم. بیایید بررسی کنیم. در این پست قصد داریم روش ها و پلتفرم هایی را برای شما دوستان عزیز معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها مناسب ترین اساتید را برای اهداف خود انتخاب کنید.

اینستاگرام

بدون شک امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام به مرکزی بزرگ برای رفع نیازهای مردم تبدیل شده است. در این شبکه اجتماعی می توانید پاسخ تمام نیازهای خود را بیابید. امروزه بسیاری از معلمان زبان انگلیسی علاوه بر صفحه شخصی خود یک کاربرگ برای گسترش فعالیت های خود در این شبکه اجتماعی دارند تا بتوانند با زبان آموزان سابق و بالقوه ارتباط برقرار کنند. کاربران می توانند صفحات یادگیری این معلمان را بیابند تا با روش تدریس، آموزش تاریخ و بازخورد سایر زبان آموزان آشنا شوند. این شبکه اجتماعی علاوه بر محتوای بی معنی، می تواند یک مرکز عالی برای یافتن منابع مورد نیاز برای بحث یادگیری زبان انگلیسی نیز باشد.

تلگرام

بدون شک اولین اطلاعیه ای که زمینه را برای آموزش آنلاین معلمان زبان انگلیسی فراهم کرد، افتتاح تلگرام بود. این پیام رسان روسی یکی از بهترین مکان ها برای تبادل اطلاعات است، زیرا امکانات بسیاری را برای کاربران خود فراهم می کند. بسیاری از معلمان آنلاین انگلیسی، تلگرام را به عنوان بستری برای این کار انتخاب می کنند، زیرا نمی توانند فایل های صوتی و متنی را با کاربران اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. همچنین دانش آموزان می توانند از این پیام رسان برای یافتن اساتید مورد نظر خود استفاده کنند.

  آیا قانون ثابت است؟ -

یوتیوب

یکی از شبکه های اجتماعی که به کاربران خود امکان آپلود فایل های تصویری را بدون توجه به اندازه و کیفیت می دهد. این شبکه اجتماعی پس از گوگل دومین وب سایت معروف دنیاست. اگرچه این پلتفرم در داخل کشور فیلتر شده است، اما در سال‌های اخیر به یکی از وب‌سایت‌هایی تبدیل شده است که ایرانی‌ها به‌طور گسترده از آن برای یادگیری استفاده می‌کنند. معلمان آنلاین انگلیسی از این بستر برای ارائه گزیده ای از آموزش خود به زبان آموزان استفاده می کنند.

لینکدین

لینکدین یک شبکه اجتماعی است که به طور خاص بر روی اهداف شغلی تمرکز دارد و از این پلت فرم در سراسر جهان برای یافتن افراد بر اساس کار استفاده می کند. در این شبکه اجتماعی افراد ابتدا حرفه، تجربیات، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی می کنند و سپس همکاران با توجه به دانش قبلی خود آنها را ارزیابی می کنند. در این وب سایت علاوه بر این قسمت که CV نیز محسوب می شود، کاربران می توانند دوره های خود را در قسمت پولی بارگذاری کنند.

گوگل

بدون شک گوگل به عنوان یک موتور جستجو نیز نقش زیادی در یافتن معلمان آنلاین دارد. با نوشتن نام معلمان مورد نظر به راحتی می توانید نظرات دیگران را مشاهده کنید، اما می توانید به پیشینه و روش تدریس معلمان آنلاین نیز دسترسی داشته باشید. معلمان آنلاین انگلیسی معمولاً یک وب سایت برای آموزش زبان آموزان خود ایجاد می کنند. برای یافتن این وب سایت ها باید از وب سایت گوگل استفاده کنید.

تجربه زبان آموزان دیگر

  مجیدی رکورد شکست ندادن به استقلال را شکست

علاوه بر همه چیزهایی که قبلاً به شما گفته ایم، یک روش سنتی وجود دارد که باید با روش های مدرن فوق ترکیب شود و آن سؤال از معلمان زبان قبلی به صورت آنلاین است. برای این کار می توانید به پست های اساتید رفته و بر اساس نظرات با افراد مختلف صحبت کنید و در نهایت به نتیجه نهایی برسید. نکته این تجربیات این است که شما باید حداقل با 5 زبان آموز صحبت کنید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

کلینیک انگلیسی

از بهترین مدرسین آنلاین زبان انگلیسی که در کشور تدریس می کنند، امروز می خواهیم شما دوستان عزیز دکتر حامد رفیعی موسس و مدرس سایت انگلیسی کلینیک را معرفی کنیم. این مدرس ممتاز زبان انگلیسی با 18 سال سابقه تدریس یکی از موفق ترین مدرسین زبان انگلیسی کشور محسوب می شود که در 7 سال اخیر به آموزش آنلاین زبان انگلیسی روی آورده و وب سایت شخصی سازی شده را راه اندازی کرده است. او در این زمینه نیز بسیار موفق بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید