چه چیزی را به تعویق می اندازید؟ طرح حفاظت را از قبل تایید کنید

هی امروز و فردا میکنی چرا اینقدر معطل میکنی؟ یک روز طرح دفاع رای می آورد، یک روز رای نمی آورد.

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: در عرصه های امنیتی، نیروهای بینا و بصر قدرتمند ما قوی هستند و دشمن را از نابودی دشمن باز می دارند، اما در عرصه های دیگر دروازه های کشور باز است و هیچ حسابی وجود ندارد. رضا (ع) دشمن ناپاک، ظالم و بی رحم فضای مجازی است.

حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد ظهر امروز در نماز جمعه مشهد با اشاره به تاریخچه هتک حرمت حرم امام رضا (ع) گفت: در صد سال گذشته ببینید این بقعه چقدر مقدس است امام رضا(ع)، توپخانه در زمان ملعون، توپخانه در زمان رضاخان، کشته شدن پسر رضاخان، انفجاری که در حرم در روز عاشورا رخ داد و آخرین جسارت به حرم جنایتی بود که سه روز پیش رخ داد و سه نفر از نزدیکان روحانیت مجروح و شهید شدند.

وی ادامه داد: هتک حرمت اهل بیت و امام هشتم بدترین بلا برای ماست. این دو تن از بستگان که شهید بودند به فیض شهادت نائل آمدند و در آرامش ابدی و عنایات خداوند متعال قرار گرفتند. همدردی مردم برای آرامش. با تشکر از همه برادران و خواهرانی که با احساس بسیار در تشییع پیکر این دو شهید دیروز و امروز شرکت کردند. آخرین و بهترین بر شما مردم و حماسه آفرینی شما در دفاع از انقلاب و شهادت و روحانیت.

حاطب جمعه مشهد ادامه داد: برعکس، عناصر کثیف در رسانه های جعلی خود می خواهند تبلیغ کنند که روحانیت سقوط کرده و عظمت روحانیت از چشم مردم افتاده است؛ چرا که در این رسانه ها می توان گفت روحانیت سقوط کرده است. احساسات و عواطفی که شما مردم در تشییع جنازه این دو روحانی جان باخته نشان دادید همه این دروغ ها را برملا می کند. خدای نکرده این قدم ها و اشک های شما در این تشییع باعث خوشحالی سرور این شهیدان آقا امام رضا (ع) می شود.

  ظرفیت پذیرش دانشجویان بستگی به نتایج اعتباربخشی در دانشگاه دارد -

علم الهدی با اشاره به برخی انتقادات از شرایط حفاظت و امنیت حرم رضوی گفت: این حادثه که رخ داد همه مردم را ناراحت کرد و مختص شما نبود، هر استانداری که در هر کجای دنیا این خبر را دریافت کردید. احساسات جریحه دار شد. اما گاه این احساسات سرشار از هیجان، برخی اظهارنظرها را در خواست حفظ حرم برمی انگیزد و برخی می گویند امنیت حرم این است که چگونه یک ناپاک وارد شده و چنین جنایتی را مرتکب می شود. لازم به ذکر است که در این مورد رهبری آستان و هدم کوتاه نیامدند و مهاجم در اولین و کوتاه ترین لحظه زمان وقوع حادثه دستگیر شد.

وی افزود: عزیزان من در نظر داشته باشید که معبد چند سالی است که مورد هجمه عناصر تکفیری قرار گرفته و در تمام این سال ها همین نیروهای امنیتی امنیت این معبد را تامین کرده اند. الان حرکت و سهل انگاری هست ولی باید زبان شکرگزاری داشت. درخواست شما برای تامین امنیت حرم درست است اما این درخواست نباید مورد انتقاد قرار گیرد. وی همچنین تصریح کرد: در این مورد تولیت استون قدس بیشترین نگرانی را از خود نشان داد، بنابراین نباید این درخواست به درستی به شهرت و عزا تبدیل شود.

امام جمعه مشهد ادامه داد: نزدیکان ما چندین سال است که در دفاع هوشیار و هوشیار بوده و کوچکترین حرکتی در جهت ناامنی را خنثی کرده اند. این اولین بلاتکلیفی است که نباید انجام می شد و امیدواریم عزیزان دقت بیشتری داشته باشند.«بله، از شما عزیزان متشکرم که این همه هیجان و عشق و علاقه به این دو شهید نشان دادید.

  روشی که کاهش وزن را دو برابر می کند

وی ادامه داد: از سال 94 ستاد فرهنگی حاشیه و مناطق کم برخوردار فعالیت می کند. هشت منطقه تشکیل شده است و هر زون یک کشیش دارد که این وظایف را انجام می دهد. شهید اصلانی: «مسئول جمع‌آوری این منطقه بود، در صحنه تسلیت طبق دستور مقام معظم رهبری، اینها افسران جبهه بودند.

علم الهدی با اشاره به جدیت دشمن در دشمنی با اسلام و انقلاب، گفت: نکته ای که در اینجا باید به آن توجه شود جدیت نزدیکان دشمن است، این حرکت جسورانه توسط یک مرد ناپاک انجام شد که نه، این نشان دهنده جدیت دشمن است، جریان تکفیری پیاده نظام آمریکاست و وزیر خارجه سابق آمریکا اعتراف می کند که آنها ساخته شده اند تا در دست آمریکا باشند.

وی ادامه داد: برای این جریان، قتل به تنهایی کافی نیست، بلکه می خواهند در کنار قتل، حرم امام رضا(ع) را نیز هتک حرمت کنند. ضارب در حاشیه شهر بود و سه روحانی عزیز نیز در مناطق محروم بودند که آنها را شناسایی کردند اما برای ارتکاب این جنایت به حرم امام رضا آمدند. اینها پیاده نظام در مشت آمریکا هستند و امروز عظمت اسلام است که در دنیا مانعی بر سر راه معبود آمریکایی ایجاد کرده است.

سخنگوی ولی فقیه خراسان رضوی در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد با اشاره به فضای مجازی گفت: سایر حوزه ها به روی کشور باز است و هیچ قبض ندارد؛ اما در این راستا هیچ گونه قبضی وجود ندارد. دشمن قاتل حرم امام رضا (ع) دشمن نجس، ظالم و سفاک فضای مجازی است.

  وقتی صدا و سیما برنامه های زنده خودشان را سانسور می کنند!

وی ادامه داد: متأسفانه امروز در این کشور این همه گوشی هوشمند رسانه رایگان داریم که محتوا و پیام تولید می کنند و هیچکس جلوی آنها نیست و از جایی اجازه نمی گیرد.علم الهدی ادامه داد: جوانان با گوش کنید که این «جهاد تبیین» که رهبری فرمودند برای من بستر نیست، برای همه است و برای شما، شما جوانان باید وارد عرصه شوید و شما مسئول ورود به عرصه تبیین هستید. این یک تکلیف است و اگر به آن عمل نکنید فرمان خدا را شکسته اید.

وی افزود: نکته دوم من برای مسئولان است، چقدر می خواهید مجلس و دولتمردان برای کنترل فضای مجازی رفت و آمد کنند؟ شورای عالی فضای مجازی چند سالی است که تشکیل شده، اما آفتاب و لگن هفت دست است، شام و ناهار نیست، این شورای عالی فضای مجازی چه می کند؟

خطیب جمعه مشهد ادامه داد: مجلسی که هر روز اسطوره می کند، یک روز می گویند «حفاظت»، یک روز می گویند حراست پذیرفتنی نیست، «نظم گرایی». چقدر دیر اومدی چقدر می خواهید صبر کنید و دشمن تا کجا پیش خواهد رفت؟ مجلس و دولت باید بیایند و با تمام توان مسئولان روی این موضوع بایستند.

و افزود: دشمن به گلوی ما آمده است. هی امروز و فردا میکنی چرا اینقدر معطل میکنی؟ یک روز طرح دفاع رای می آورد، یک روز رای نمی آورد. خدای ناکرده امیدوارم عزیزان رسیدگی کنند.

علم الهدی در پایان گفت: نزدیکان شما با تمام وجود توضیح را بفرمایید و بستگان مسئول ما باید با تمام وجود بر فضای مجازی حکومت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید