چه شد که رضایان به پرسپولیس پیوست؟

564619 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از نارضایتی از عملکرد مهدی شیری در پست دفاع راست پرسپولیس تصمیم به جذب رامین رضایان در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته گرفت تا این بازیکن زیاده روی کند.السلیا. ، قطر، برای سفیدپوستان پایتخت باز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

رضایانی که پس از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران کمتر در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران حضور داشت، سعی کرد به اردوهای تیم ملی بازگردد تا بیشتر از دراگان اسکوچیچ پیشی بگیرد اما عملکرد او مانع از حضور او نشد. اسکوچیچ علاقه ای به استفاده از این بازیکن ندارد اما یحیی گل محمدی علاقه چندانی به حفظ رضایان در پرسپولیس ندارد.

بازیکنی که زود به بن بست رسید/ تلاش کرد نتیجه معکوس را برگرداند!

پرسپولیس مقابل مهدی شیری شکست خورد که عملکرد درخشانش در نیم فصل با پیراهن فولاد خوزستان او را به یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر تبدیل کرد اما رضاییان نتوانست چنین جایگاهی را به دست آورد.

حالا رضاییان نه تنها جایی در لیست فصل آینده پرسپولیس ندارد، بلکه بعید است فصل آینده بتواند دل اسکوچیچ قطر را برای جام جهانی 2022 با پیراهن تیم جدیدش از قطر بگیرد تا پایان طلایی شود. فصل با ملی پوشان به رضایان می رسد. .

انتهای پیام/

  رویکرد مهم قوه قضائیه کاهش پرونده ها است.

دیدگاهتان را بنویسید