چهار انگشت اکنون پادشاه مادرید است!

به گزارش ایسکانیوز؛ برنابئو همیشه رهبران قدرتمندی داشته است اما به نظر می رسد این بار چالشی جدی در انتظار آنهاست. مارسلو که حالا پرافتخارترین بازیکن این روزهای مادرید است و رکورد خنتو و راموس را شکست، باید کاپیتان اول می شد.

مارسلو به دو دلیل در ردیف یک رهبر قدرتمند قرار نداشت:

1 او جایگاه خود را در تیم از دست داده بود.

2. او مجبور نبود بازیکن ثابت تیم باشد و بعد از پایان قراردادش از تیم جدا شود!

حالا همه چیز به یک نفر سپرده شده بود و آن هم کسی نبود جز برنابئو چهار انگشتی!

کریم مصطفی بنزما که همیشه زیر سایه بزرگان مادرید بوده، حالا و چه دیر وقت خروج از سایه بود. بنزما تمام ویژگی های یک رهبر و یک بازیکن مادریدی را داشت.

او در تمام این سالها با همه وارثانش جنگید و جایگاه خود را بازیافت و هر جا لازم بود فداکاری کرد. بیش از یک سوم گل های رونالدو به خاطر قربانیان بنزما است. او هنر رهبری را از سرجیو افسانه ای به خوبی آموخته بود.

چهار انگشت اکنون پادشاه مادرید است!

لالیگا № 35 به طور کامل به نام او ثبت شده است. مردی که تمام بازگشت های باورنکردنی مادرید در این فصل را دنبال کرد و تیمش را به خوبی هیجان زده کرد و حالا اگر هافبک کارلتو در اروپا هنوز نفس می کشد، این را مدیون اوست.

یک قفسه مثلث مرگبار پاریس را به زانو درآورد و افکار بریک را در هم کوبید و با یک تراشه عالی انگشتانش را روی صورت پپ گذاشت.

مردی که مادرید به او اعتقاد دارد، اگر در ال کلاسیکو مصدوم نمی شد، تنها افتخار بارسا در این فصل نبود.

  رسانه های اپوزیسیون تلاش می کنند از آسیب شناسی مشکلات داخلی سوء استفاده کنند

قدرت به خوبی و به آرامی به مادرید منتقل می شد. تاج پادشاهی از سرجیو به کریم رسید و مارسلو در این بین فقط تاج را در دست داشت. تیم کارلتو ایرادات جدی دارد اما کریم جور همه را می کشد.

مرد چهار انگشتی با این تصویر خاص پیش از این به نمادی از مقاومت قوهای سفید تبدیل شده است.

طراحی استثنایی آرش دهداری

دیدگاهتان را بنویسید