چند تغییر در ترکیب استقلال ایجاد کنید

561563 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، تیم فوتبال استقلال لیدر فعلی رقابت های لیگ برتر در هفته بیست و ششم این رقابت ها میزبان شهر خودرو خواهد بود. در صورت پیروزی در این دیدار می توانند حداقل 4 امتیاز برتری خود را نسبت به تیم دوم جدول حفظ کنند.

فرهاد مجیدی بدون یکی از مهم ترین بازیکنانش به دلیل ضربات پنالتی تیمش را برای این دیدار آماده می کند و در مقابل یکی از مهم ترین بازیکنان تیمش پس از استراحت به ترکیب اصلی باز می گردد.

بیشتر بخوانید:

سیدحسین حسینی با کارت زردی که چهارشنبه شب مقابل سپاهان دریافت کرد، 4 کارت زرد دریافت کرد تا دیدار مقابل شاهزاده را از دست بدهد. حضور علیرضا رضایی مدافع جوان و مورد اعتماد آبی ها در این دیدار قطعی است و می توان از آن به عنوان اولین تغییر استقلال مقابل شاههدو یاد کرد.

همچنین این احتمال وجود دارد که رافائل سیلوا، مدافع میانی و آبی های برزیل پس از ضربات پنالتی یک بازی در ترکیب به میدان برود و بعید است مجیدی از او در ترکیب اصلی خود استفاده نکند. باید دید در چه صورت سرمربی آبی ها یکی از سه مدافع میانی خود را جایگزین سیلوا خواهد کرد.

از تغییرات احتمالی در ترکیب استقلال می توان به استفاده از یک خارجی دیگر در ترکیب اصلی اشاره کرد. عزیز بک امانوف، هافبک چپی که دیدار مقابل سپاهان را از دست داد، شانس خوبی برای حضور در ترکیب اصلی تیمش مقابل شهر هودرو دارد. علاوه بر این آبی ها با رویکردهای تهاجمی تری وارد بازی خواهند شد و به همین دلیل هافبک طراحی مانند آمانوف که در فاز هجومی بسیار موثر است می تواند مفید باشد.

  آخرین آمار تاج در ایران/ 57 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند

اگر تغییری در راس خط حمله استقلال مشاهده کردید تعجب نکنید چرا که بعید است ارسلان مطهری یا آرمان رمضانی جایگزین رودی در نوک خط حمله آبی ها شوند.

دیدار تیم های استقلال و شهر هودرو از هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 20:40 روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید