چند ترفند ساده برای پیشگیری و جلوگیری از سرعت آلزایمر

535320 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، بیماری آلزایمر مشکلی است که امروزه بسیاری از افراد از آن رنج می برند. به همین دلیل باید سعی کنید راه هایی برای پیشگیری از آن بیابید.

بیشتر بخوانید:

کمبود ویتامین که باعث نابینایی می شود

خواب با کیفیتی داشته باشید

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کند حداقل 7 ساعت در شب بخوابید. خواب باعث می شود احساس شادابی و انرژی بیشتری داشته باشید و مواد مضر به راحتی از بدن شما دفع می شود و همچنین برای سلامت کل مغز بسیار مهم است.

فعال باش

وقتی فعال هستید، به بدن و ذهن خود سیگنال می دهید که خوب هستید و ذهن شما همیشه به بدن شما متصل است. بنابراین، برای پیشگیری از بیماری آلزایمر باید فعالیت بدنی خود را افزایش دهید. برای مثال به جای آسانسور از پله استفاده کنید.

توت بخور

پیشنهاد ما استفاده از رژیم غذایی حاوی امگا 3 است که برای توت ها بسیار توصیه می شود. خوردن یک سیب در طول روز همچنین می تواند باعث شود که دیگر به پزشک مراجعه نکنید. این نیز می تواند راهی برای پیشگیری از بیماری آلزایمر باشد.

مهارت جدید بیاموزید

برای انجام این کار باید به سلامت روان خود توجه کنید و مهارت های جدیدی بیاموزید. یادگیری یک مهارت جدید ذهن شما را فعال نگه می دارد. سلول های مغزی جدیدی تولید می کند که از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.

ارتباطات اجتماعی خود را حفظ کنید

با دوستان، خانواده و افراد جامعه ارتباط برقرار کنید تا ذهن خود را فعال نگه دارید و از بیماری آلزایمر جلوگیری کنید.

  هواشناسی ایران/ آلودگی هوا تا چهارشنبه ادامه دارد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید