چرا گل محمدی در پرسپولیس تحت فشار است؟

560240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، بزیک به شرایط ایجاد شده برای سرخپوشان اشاره کرد و گفت: 5 سال از قهرمانی سرخپوشان تهرانی می گذرد و امسال برگزاری این قهرمانی برایشان سخت شد. اتفاقات زیادی افتاده است، از جمله اظهارات قرمزها علیه یکدیگر، اعتراضات و اشتباهات داوری، همه دست به دست هم داده اند، بنابراین پرسپولیس وضعیت خوبی ندارد.

ادامه مطلب

وی افزود: فکر می کنم فوتبال ما از آسیا جداست. این روزها عملکرد خوبی از تیم های ایرانی نمی بینیم و معتقدم به جای پیشروی تسلیم می شویم. متاسفانه عده ای منتظر اتفاقات ناخوشایندی در زمین هستند و شروع به انتقاد می کنند که این مشکل بزرگ فوتبال ایران است.

بزیک ادامه داد: پرسپولیس با رقیب همیشگی خود شش امتیاز فاصله دارد. البته استقلال در این شش هفته تمام شانس برای از دست دادن امتیاز را دارد و پرسپولیس با بردهای متوالی می تواند به رقیب همیشگی خود برسد، اما معتقدم وقتی تیمی در عرض 5 سال قهرمان می شود و ممکن است کمی انگیزه اش را از دست بدهد.

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: هواداران باید در 6 هفته باقی مانده به خوبی از تیم خود حمایت کنند. با توجه به حضور تماشاگران در ورزشگاه، حمایت آنها می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی درباره دیدار چهارشنبه 14 اردیبهشت ماه مقابل پیکان گفت: پیکان یک تیم جوان و دونده است. او فوتبال خوبی بازی می کند. این تیم مربی جوانی دارد که با اشتیاق فراوان کار می کند و به دنبال این است که جلوی هواداران پرسپولیس را متوقف کند.

مهاجم اسبق پرسپولیس ادامه داد: یحیی باید نقاط ضعف حریف را به خوبی شناسایی کند و از نقاط ضعف فنی تیم برای برد استفاده کند و فاصله خود را با استقلال کم کند به شرطی که آبی ها مقابل سپاهان هم امتیاز بگیرند.

  مهمانان استقلال برای شرکت در جشن قهرمانی انتخاب شدند

بزک به فشار زیاد این روزها روی گل محمدی اضافه کرد: یحیی مربی خوبی است. او مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته و اکنون باید به راه خود ادامه دهد. انتقادات زیادی به او وارد شده و حذفش از جام حذفی و ناکامی در کسب استقلال او را بیش از گذشته تحت فشار قرار داده است.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: تیم آنها با وجود اینکه 5 سال است قهرمان شده است، اما همچنان خواهان قهرمانی است، اما باید شرایط را نیز درک کنند. یحیی و دوستانش این روزها نیازمند حمایت هواداران و مسئولان پرسپولیس هستند. یحیی نیاز به حمایت دارد تا در شش هفته گذشته به نتایج مطلوب برسد.

مهاجم سابق پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیسی ها این روزها نباید به فکر جذب بازیکنان جدید باشند، گفت: این اتفاق در فوتبال اروپا می افتد چون آنها حرفه ای هستند اما متاسفانه چنین فضایی در فوتبال ما وجود ندارد. اگر بازیکنی متوجه شود که یک تیم او را می خواهد، برای تیم قبلی خود خوب بازی نمی کند و همه چیز به هم می ریزد.

ادموند بزیک در پایان گفت: بنابراین معتقدم پرسپولیس باید ابتدا روی 6 بازی باقی مانده تمرکز کند و بعد از پایان لیگ به فکر جذب افراد جدید برای ساخت تیمی قدرتمند برای فصل آینده باشد تا قهرمان لیگ شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید