چرا گل محمدی بعد از افشای کمک فدراسیون به پرسپولیس، استقلال را مقصر دانست؟

یکی از اعضای هیات مدیره استقلال گفت: بهتر است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس سایر تیم ها را مقصر مشکلات آنها نشناسد.

محمد مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره دیدارش با فرشید سمیعی، معاون حقوقی استقلال با هداد افشاریان، رئیس کمیسیون داوران فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: افشاریان در این زمینه کمک بزرگی کرد و از درخواست ما خشنود شد. سعی کرده ایم اختلافات استقلال و این کمیته را به نوعی حل کنیم تا مشکلی نداشته باشیم. ما بیشتر از رهنمودهای افشاریان آشنا به قواعد داوری استفاده می کردیم و پیشنهاد می دادیم که چه باید کرد. درست است که در فوتبال بعضی چیزها قابل کنترل نیست اما افشاریان از ما خواست صبور باشیم.

وی در واکنش به اظهارات روز گذشته یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس مبنی بر اینکه “آنها از هر نظر به یک تیم کمک کردند تا بالاتر از آنها باشد”، گفت: بهتر است تیم خود را متهم نکنیم که “آمار در دسترس است”. و شما نمی توانید چشمان خود را ببندید و به شکل دیگری صحبت کنید. وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال کجا به ما کمک کردند؟ اگر این اتفاق نیفتد، وزارت ورزش و فدراسیون باید به ما کمک کنند. شاید وزارت ورزش و فدراسیون کمک فکری کرده باشند، اما هر روز یک مورد جدید از جایی که به پرسپولیس کمک شد، به وجود می آید، بنابراین صحبت از استقلال یک فرافکنی است، چرا بعد از اینکه این کمک ها به پرسپولیس مشخص شد، درباره استقلال صحبت می کنید؟ نباید دیگران را مقصر مشکلات خود بدانیم و آنقدر جسارت داشته باشیم که بگوییم در این زمینه ها نمی توانیم به نتیجه برسیم.

  استقلال پیشرفت قابل قبولی داشته است

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از گل محمدی ادامه داد: چرا در سال های گذشته که بیشتر از همیشه به پرسپولیس کمک می شد و نتیجه می گرفتند خوشحال بودند اما حالا که نتایج در مستطیل سبز است، درباره آن صحبت می کنند. این سوال‌ها خوب نیست و من انتظار این صحبت‌ها را از گل محمدی نداشتم، فشار زیادی روی گل محمدی وجود دارد و به عنوان یک بازیکن و همکار قدیمی می‌فهمم که این حرف‌ها را برای برداشتن فشار از روی شانه‌هایش می‌زند!

مومنی با اشاره به انعقاد قرارداد همکاری بین باشگاه استقلال و بانک گفت: این نوع همکاری ها و توافقات باید پشتوانه مالی خوبی برای باشگاه استقلال باشد و افرادی که ادعا می کنند میلیاردها تومان کمک کرده اند و امروز این پول ها را با سود خود می خواهند، حذف کند. اما امروز او معروف شد و می‌گوید به استقلال کمک کرد، درخواست آنها کاملا قانونی است، اما هر دو طرف پیروز شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید