چرا مردم باید همیشه رازدار باشند؟

روایت احمدی نژاد از فشار پشت صحنه: به تکفیر و اعدام ما رفتند. چرا مردم همیشه باید از خود راضی باشند؟ یارانه را به خیریه تبدیل کردند.

محمود احمدی نژاد گفت:

یادم هست یک بار گفتم 200 نفر در کشور هستند، بگو برو شهر، به هر کدام ماهی یک میلیارد بده و بگو عقب نشینی کن و در کار ملت دخالت نکن و بگذار ملت خودش حکومت کند. کشور

اگر با آمریکا مذاکره کنیم سعی نمی کنیم آن را سرپوش بگذاریم، عدالت را اجرا می کنیم. بیایید بگوییم که این قانون برای من و شما به یک اندازه وجود دارد. حتی اگر بیهوش باشد.

بگذارید یک ماشین با کیفیت وارد شود. چه اشکالی دارد؟ چرا مردم همیشه باید از خود راضی باشند؟ پژو 405 30 سال پیش اسقاط شد و بعد مردم باید در صف بایستند. دوره ای که شعله ور شد و چقدر مردم سوختند. یاد آوردن؟

وقتی بحث ورود زنان به استادیوم را مطرح کردیم، خیلی جاسوسی کردند و فتوا دادند که منجر به تکفیر و اعدام ما شد. ما مردی را فرستادند که نماینده مجلس بود و الان اسمش را نمی‌برم. گفت آقایان خیلی ناراحت شدند. گفتم دلیل و منطقشان چیست؟ گفت بالاخره فتوا داده اند. گفتم فتوا باید معنا داشته باشد. نمی شود از این طریق مردم را از حقوق اجتماعی محروم کرد و بعد گفت که این نظر من است. فکر می کنی این چه معنایی دارد؟

این چه دینی است که وقتی زنان به ورزشگاه می روند یا روسری زنانه را برمی دارند نابود می شود! این دین باید خیلی ضعیف باشد.

  درمان فوری / قرص تاج در انگلستان توزیع شده است

آیا طرح حفاظتی به این معناست که دولت مواظب باشد که اشتباه نکند؟ چه کسی این مجوز را به دولت داده است؟ پس چه کسی مراقب خواهد بود که اشتباه نکند؟ / گسترش نیوز

دیدگاهتان را بنویسید