چرا متولدین هر ماه دروغ می گویند؟

متاسفانه گاهی شرایط همه ما طوری است که مجبور می شویم دروغ بگوییم. حالا این شرایط برای هر کدام از ما متفاوت است، اما افرادی هستند که تحت هیچ شرایطی دوست ندارند دروغ بگویند و دیگران درست برعکس هستند و حتی سعی می کنند در مورد چیزهای بی اهمیت دروغ بگویند.

بهمن

بهمن بیش از تمام یازده ماه است. دلیل آن تفاوت عاطفی بین آنها و دیگران است. آنها معمولاً وانمود می کنند که صدمه نمی بینند، اما از درون آسیب دیده اند. چون همیشه تظاهر به خوب بودن می کنند، اول به دروغ می گویند.

فروردین

ماهی های فروردین اصلا دوست ندارند توسط دیگران دیده شوند. در نتیجه چیزهای غیرواقعی می گویند تا مطمئن شوند حال دیگران خوب است. آنها در مورد انگیزه ها یا دلایل اعمال خود دروغ می گویند و معمولا چیزهای مختلف را به صورت واقعی نشان می دهند.

لاستیک

کمانداران همیشه به دروغ می گویند که معتاد نیستند و به کسی نیاز ندارند، اما در واقع آنها افراد معتادی هستند، اما سعی می کنند برعکس آن را نشان دهند. حتی اگر از نظر عاطفی آسیب دیده باشند، وانمود می کنند که خوب هستند. اگر تحت فشار شدید قرار دارند.

ژانویه

وقتی ماهی ها کنترل چیزها را از دست می دهند، دروغ می گویند، یعنی وانمود می کنند که صدمه ای به آنها وارد نشده است. آنها همیشه می خواهند نشان دهند که به خوبی از خودشان مراقبت می کنند و همه مشکلات را به بهترین شکل ممکن حل می کنند، اما اغلب اینطور نیست.

طوفان

  کشاورز افغان که در یک مزرعه خشخاش در قندهار افغانستان کار می کند / خبرگزاری فرانسه

ماهی جون حتی اگر چیزی را دوست نداشته باشند تعریف و تمجید کنند و این یکی از انواع دروغگویی در این افراد است زیرا از این طریق می خواهند اعتماد لازم را از طرف مقابل به دست آورند و در نتیجه حس بهتری پیدا کنند. آنها پیدا می کنند، اما بخشی از دروغ هستند.

مرداد

ماهی اوت اعتماد به نفس دارند. آنها مهارت های زیادی دارند و وارد حرفه هایی می شوند که قبلاً تجربه آن را نداشته اند و احتمالاً در مورد آن به شما دروغ می گویند و برای اینکه آن را از آن خود کنند می گویند قبلاً آن تجربه را داشته اند و معمولاً یک رشته دارند. معمولا وقتی در مورد دیگران صحبت می کنیم، دروغ در کلام آنها پیدا می شود.

مهر

مهرها فراموش شدنی تر از دروغگو هستند. یعنی باید چندین بار اسم خود را به آنها بگویید تا یاد بگیرند. وقتی می خواهید جلوی بحث را بگیرید به شما دروغ می گویند. وگرنه در دروغ گفتن خیلی خوب نیستند.

مارس

اسفند ماه ها دوست دارند زمان زیادی را با دوستانشان بگذرانند و وقتی دروغ می گویند می خواهند آنها را خوشحال کنند. معمولاً می توانند از دیگران تمجیدهای دروغین داشته باشند وگرنه کار زیادی نمی کنند و مردم دروغگو نیستند.

آتش

آذری ها برای تغییر فضا داستان می گویند. آنها ممکن است در مورد تاریخ خود اغراق کنند و دروغ بگویند، اما به طور کلی مردم دروغگو نیستند. آنها ممکن است به قول خود عمل نکنند زیرا احساس خوبی ندارند، اما معمولاً دلیل نادرستی برای آن ارائه نمی کنند.

  دیدار تراکتورسازی با فجر بدون تماشاگر گذشت

شهریور

ماهی شهریور همیشه دوست دارد برای دیگران الگو باشد و همه درباره آنها صحبت کنند. مواقعی وجود دارد که آنها به دروغ می گویند که نمی خواهند شما را ناراحت کنند. به عنوان مثال، اگر آنها دوست ندارند با شما صحبت کنند، احتمالاً به دروغ می گویند که هنگام تماس شما دستبند به من زده اند، در غیر این صورت ترجیح می دهند صادق باشند.

تبریک می گویم

روز اول آوریل اگر ببینند که یک مشکل عاطفی به شما آسیب رسانده است، به دروغ می گویند تا شما را از مشکل منحرف کند و توجه شما را به چیزهای دیگر منحرف کند. از طرفی گاهی حسادت می کنند، اما به دروغ می گویند که اصلا حسود نیستند، بلکه عموماً افراد صادقی هستند.

ممنوعیت

ماهی های آبان واقعیت ها را امتحان می کنند اما به خودشان دروغ نمی گویند. آنها برای صداقت ارزش قائل هستند و حتی دوست دارند بدترین اخبار را به صادقانه ترین شکل ممکن بدهند و هرگز در مورد خوشحالی شما دروغ نمی گویند.

دیدگاهتان را بنویسید