پیش بینی نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی برای نابودی اسرائیل

562415 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، ایهود باراک، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی ابراز نگرانی کرده است که اسرائیل در معرض «نفرین» دهه هشتم قرار گیرد و پیش از هشتادمین سالگرد تأسیس به زندگی خود پایان دهد.

ایهود باراک در مقاله‌ای در روزنامه یهودی یدیعوت آحارونوت می‌نویسد: «در طول تاریخ یهود، یهودیان بیش از هشتاد سال حکومت نکرده‌اند، مگر در دو دوره داوود و دوره هاشمی، و در هر دو دوره شروع به از هم پاشیدن کردند. دهه هشتم. .

وی افزود: تجربه کابینه کنونی اسرائیل سومین تلاش است و اکنون دهه هشتم خود را می گذراند و بیم آن می رود که نفرین دهه هشتم مانند گذشته بر سر آن بیفتد.

ادامه مطلب

باراک همچنین گفت که تنها کابینه های اسرائیل در معرض نفرین دهه هشتم قرار نگرفته اند. بلکه برخی از دولت ها و دولت های سراسر جهان در ایالات متحده، ایتالیا و روسیه در دهه 1980 مورد نفرین قرار گرفتند.

پیشتر اسحاق بریک، رئیس سابق کمیسیون شکایات ارتش اسرائیل و ژنرال بازنشسته ارتش تاکید کرده بود که این رژیم به دلیل افزایش توانمندی های گروه های مقاومت در آستانه فروپاشی است.

اسرائیل در حال حاضر با نگرانی های امنیتی سیاسی و اقتصادی مواجه است. بحران مشروعیت در سرزمین های اشغالی در پی فساد مقامات صهیونیستی، حتی سازمان های اطلاعاتی غربی را نیز نسبت به بقای اسرائیل بدبین کرده است.

اگرچه بسیاری از صهیونیست ها بر این باورند که تجزیه اسرائیل از درون خواهد بود، اما باید توجه داشت که در طول جنگ 11 روزه ثابت شد که موشک های مقاومت و افزایش توان آنها همراه با ضعف در دفاع از رژیم صهیونیستی در هر ماجراجویی پایان می یابد. از این حالت.

  رئیسی: صداوسیما موسیقی پخش می کند؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید