پیش بینی می شود امسال برای یک میلیون و 112 هزار شغل ایجاد شود

570641 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، قاسم رستم پور با اشاره به اجرای طرح های اشتغالزایی در نهادهای حمایتی، گفت: برای 2 نهاد اجتماعی و کمیسیون ویژه کمک به متقاضیان، اعتبار از محل تبصره 16 قانون بودجه پیش بینی شده است. تصویب و ابلاغ شد.

بیشتر بخوانید:

وی از ابلاغ 35 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی تبصره 16 برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد خبر داد و گفت: در این راستا 25 هزار میلیارد تومان به کمیته امداد و 10 هزار میلیارد تومان برای کمک های اجتماعی ابلاغ شده است.

رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال با اشاره به اختصاص 5 هزار میلیارد تومان به مناطق و شرکت های دانش بنیان خاطرنشان کرد: همچنین 62 هزار میلیارد تومان نیز به استانداران کشور اختصاص یافته است.

رستم پور پرداخت تسهیلات از تبصره 18 قانون بودجه را یکی از محورهای اشتغال زایی دانست و بیان کرد: از این محل 154 هزار میلیارد تومان برآورد شده و منابع بانکی نیز به این اعتبارات اضافه می شود.

وی پیش بینی اشتغال در سال جاری را یک میلیون و 112 هزار شغل اعلام کرد و گفت: بررسی ها نشان می دهد در 8 ماهه امسال بر اساس سهمیه تعیین شده اشتغال زایی محقق شده است و پیش بینی می شود میزان اشتغال در نظر گرفته شده تا پایان امسال محقق شود. سال.”

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  خبر از بازار خودرو/ پراید 170 میلیون تومان شد

دیدگاهتان را بنویسید