پیش بینی روز دوشنبه 9 آبان 1401

550489 خبر ناگهانی

برای پیش بینی بازار سهام فردا باید ببینیم در بورس امروز چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقاتی بر بورس فردا تاثیر می گذارد و سپس بر اساس تعداد کل این اتفاقات، ببینیم بورس فردا چه اتفاقی می افتد.
امروز بازار سهام پس از بازگشت قوی نسبت به روند منفی روز گذشته، موفق شد بازدهی مثبتی را ثبت کند و افت آن را جبران کند. در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس موفق به رشد 0.83 درصدی شد و شاخص هم وزن نیز با رشد 1.23 درصدی پیشی گرفت. یکی از نکات مثبت معاملات امروز بورس، معرفی مجدد سرمایه توسط کدهای حقیقی بود به طوری که 57 میلیارد تومان خالص خرید به ثبت رسید. از سوی دیگر ارزش معاملات نیز تغییر محسوسی نداشت و در رقم 3 هزار و 569 میلیارد تومان قرار گرفت.
پس از افت نماگرهای تالار شیشه ای در روز گذشته، انتظارات برای بازگشت سریع به زنجیره مثبت کمی اغراق آمیز بود، اما رنج های مثبتی که در پایان معاملات در برخی نمادهای گروه خودرویی شکل گرفت، بار دیگر منجر شد. بورس اوراق بهادار تهران با رهبر قدیمی خود شاهد آن باشیم. بیایید به کانال بالای 1.4 میلیون واحد برگردیم. البته در این میان می توان دلایل دیگری را برای بازگشت امروز بازار شناسایی کرد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید