پیش بینی در بورس اوراق بهادار سه شنبه 30 اردیبهشت 1401

545453 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، روند معاملات امروز سهام با افزایش عرضه و کاهش تقاضا همراه بود و گروه های پالایشی، پتروشیمی، بانک ها و فلزات اساسی روند بیشتری را به سمت اصلاح و استراحت نشان دادند. برخی از کارشناسان بازار سرمایه بر این باورند که امروز فاز تعدیل طبیعی است و شاخص تا پایان سال بالا خواهد ماند.

ادامه مطلب

عرفان هودی کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز بازار سهام در پایان معاملات سبز شد. به همین دلیل است که بازار فردا روندی متعادل و در نهایت مثبت را تجربه خواهد کرد.

وی افزود: به دلایل مختلف از جمله شکست مذاکرات، انتظارات تورمی، افزایش قیمت دلار و تنش های جهانی، این یک جام صعودی است و احتمالاً تا پایان سال به شاخص دو میلیون تا دو میلیون و 300 هزار واحد خواهیم رسید. سال” او گفت.

هودی با بیان اینکه شاخص دو میلیونی می شود، تصریح کرد: با توجه به حذف ارز 4200 تومانی، بسیاری از صنایع تحت تاثیر قرار گرفته و صعودی هستند.

وی گفت: اگر جهان در صلح باشد، قیمت های جهانی کاهش می یابد و بازار سهام سقوط می کند. ضمن اینکه در صورت موفقیت برجام، قیمت دلار کاهش می یابد و با توجه به وابستگی بیش از 60 درصدی سهام به بازارهای جهانی، در نهایت تالار شیشه ای سقوط خواهد کرد. در کوتاه مدت، بازار با شوک افزایش خواهد یافت.

وی در پایان گفت: سرمایه گذاری های بلندمدت در بورس سودآور است.

منبع: Vannews

  فریب دختران با خودروهای لوکس و کمربند ایمنی / پایان سرگردانی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید